Poprzedni artykuł: Katy Perry dawno nie wyglądała tak... źle. Zobaczcie jej nową fryzurę! Następny artykuł: Poznaj wyniki testu szczotki do prostowania włosów marki Remington!

Aneta Zając i jasny blond na włosach? To już nieaktualne! Aktorka pokazała nową fryzurę...

Fryzury,
,
, tagi: gwiazdy, metamorfozy fryzur, koloryzacja włosów, aneta zając
Aneta Zając przyzwyczaiła nas do swoich jasnych, blond włosów. Jednak najwyraźniej nadszedł czas na zamiany - zobaczcie, jak wygląda teraz!

Gwiazdy, tak jak wiele "zwykłych" kobiet, lubią eksperymentować ze swoimi włosami - ostatnio prym w tym zakresie wiodła Doda, która co i rusz zaskakiwała fanów zdjęciami prezentującymi różne fryzury. Tym razem to Aneta Zając postanowiła "coś" zmienić - aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym możemy podziwiać jej nowy kolor włosów.

Wygląda na to, że Aneta zdecydowała się wreszcie porzucić jasny, dość jednowymiarowy blond, któremu była wierna od miesięcy. Oprócz widocznego przyciemnienia kosmyków, na zdjęciu widać także efekty cięcia - fryzura aktorki nabrała lekkości i nowoczesnego charakteru. Zobaczcie same.

Uważamy, że ta zmiana jest bardzo korzystna dla Anety - nowa fryzura wyraźnie ją odmłodziła i wydobyła z aktorki wiele dziewczęcego uroku. Odejście od ciepłego, miodowego blondu w stronę nieco chłodniejszego odcienia zdecydowanie wyszło jej na dobre.

Jak Wam się podoba nowa fryzura Anety Zając?

Zobacz też: Na operacje plastyczne wydała pół miliona! Efekt? Trudno uwierzyć, że to ta sama osoba...

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2019, 13:21

Zobacz także

Nasze propozycje