Poprzedni artykuł: Ależ zmiana! Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" drastycznie skró... Następny artykuł: Sylwia z "Love Island" przedłużyła włosy aż o 50 cm

Aneta Zając zmieniła fryzurę! Takiej metamorfozy nikt się po niej nie spodziewał

Fryzury, , tagi: fryzury gwiazd, aneta zając
Aneta Zając nieźle zaszalała z fryzurą. Takiej decyzji raczej się po niej nie spodziewałyśmy. Widać jednak pewne nie dociągnięcia.

Rozjaśniane włosy Anety Zając to już przeszłość. Aktorka sukcesywnie wraca do bardziej naturalnego odcienia. W takim wydaniu i tak już wystarczająco trudno było ją rozpoznać. Teraz zdecydowała się na kolejną metamorfozę. Po jej pasmach do ramion nie ma śladu!

Aneta Zając przedłużyła włosy

Aktorka od 15 lat wciela się w rolę Marysi w polsatowskim hicie "Pierwsza miłość". Mimo że niedawno pojawiły się głosy o jej odejściu, na razie nie zamierza rezygnować z grania w tym serialu. Głośny rozwód z Mikołajem Krawczykiem i walka o dzieci sprawiły, że Aneta Zając stała się ulubienicą widzów. Odkąd zaczęła o siebie bardziej dbać, znacząco schudła i chętnie eksperymentuje z wyglądem. Przez pewien czas nie farbowała włosów, przez co dominującym w jej fryzurze kolorem, stał się brąz.

Zawsze jednak nosiła dość krótko obcięte w pasma. Zwykle sięgały do ramion, były delikatnie pofalowane i prezentowały się bardzo naturalnie. Tym razem jednak postanowiła zaszaleć i zafundowała sobie metamorfozę, którą natychmiast pochwaliła się na Instagramie. 

Naturalne włosy Anety Zając mają nadal przygaszony kolor. Jedynie doczepiona część została rozjaśniona. Musimy jednak przyznać, że nie wygląda to zbyt estetycznie. Do chwilowej zmiany fryzury wykorzystano prawdopodobnie doczepy, które wpina się w naturalne włosy jak wsuwkę. W efekcie nawet różnica kolorystyczna jest znacząca

Oprócz przedłużonych włosów uwagę zwraca również makijaż Anety Zając. Odkąd zaczęła bardziej podkreślać rzęsy, jej jasne oczy są bardziej widoczne. To zasługa wizażystki, Karoliny Pajkert-Ślęzak, która odpowiada za makijaż aktorów jeszcze kilku innych znanych seriali. 

Fani nie szczędzili Anecie Zając komplementów. Ich zdaniem zmiana jest zdecydowanie na plus, bo dzięki niej aktorka wygląda zupełnie tak, jak z pierwszych odcinków "Pierwszej Miłości". 

- Anetko, super włoski i make up!

- W długich włosach ekstra!

- Bardzo korzystna zmiana, oby tak dalej.

Myślicie, że taka fryzura pasuje do Anety Zając? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/aneta_zajac_official

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 listopada 2019, 00:18

Nasze propozycje