Poprzedni artykuł: Wybierz z nami najmodniejszą fryzurę jesieni 2019 i wygraj szczotkę pr... Następny artykuł: Caramel Drizzle - słodka koloryzacja dla brunetek

Ania Wróbel ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" zmieniła kolor włosów!

Fryzury, , tagi: fryzury gwiazd
Żółty kolor włosów poszedł w niepamięć! Ania Wróbel ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wybrała nowy, zaskakujący odcień u fryzjera.

Od momentu, gdy Ania Wróbel wyprawiła huczną imprezę z okazji rozwodu, w jej życiu sporo się zmieniło. Nie tylko rozwinęła cukierniczy biznes, ale postanowiła też zafundować sobie całkiem niezłą metamorfozę. Najpierw zdecydowała się przejść na dietę, a teraz totalnie zmieniła fryzurę. Ma zupełnie inny kolor włosów!

Tak wyglądała jeszcze do niedawna:

Ania Wróbel zmieniła fryzurę

"Ślub od pierwszego wejrzenia" od początku budził kontrowersje, ale ostatecznie kilku parom udało się pozostać w stworzonym na potrzeby show związku. Doskonałym przykładem są Anita i Adrian, którzy nie tylko wzięli drugi ślub, ale również niedawno zostali rodzicami. Tyle szczęścia nie miała niestety Ania Wróbel. Mimo że przeżyła spory zawód, bo jej telewizyjne małżeństwo rozpadło się jeszcze przed finałem programu, udało jej się emocjonalnie stanąć na nogi. 

Nie tylko znalazła nową miłość, ale również zaczęła bardziej o siebie dbać. W ciągu ostatniego roku podjęła wiele słusznych decyzji. Teraz zdecydowała się na jeszcze jeden odważny krok - przefarbowanie włosów. Doskonale pamiętamy ten jasny blond. Kolor wpadał nieco w żółty odcień, ale był zdecydowanie utrzymany w ciepłej tonacji. Tym razem Ania zaszalała i znacząco ochłodziła pasma

Srebrzysty blond z fioletową poświatą może być oczywiście zasługą dzieła stylisty. Jednak taki efekt (ale na jasnym blondzie) można osiągnąć również specjalną płukanką. Trzeba jednak uważać, bo można uzyskać liliowy kolor. Śmiało można powiedzieć, że metamorfoza Ani trwa i jesteśmy bardzo ciekawe, czym nas jeszcze zaskoczy w najbliższym czasie.

Zdjęcie główne: Instagram.com/aniawrobel

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 października 2019, 20:05

Nasze propozycje