Poprzedni artykuł: Dorota Gardias w BARDZO jasnym blondzie! Pasuje jej ten kolor? Fani są... Następny artykuł: Musicie to zobaczyć! Dziewczyna z Instagrama farbuje włosy w kolorach....

Nowa fryzura Anny Lewandowskiej. Aż trudno ją poznać!

Anna Lewandowska rzadko eksperymentuje z wizerunkiem. Jeśli wprowadza jakiekolwiek zmiany, zwykle są one dość subtelne. Ale nie tym razem....

Jeśli obserwujecie żonę Roberta Lewandowskiego, to na pewno zwróciłyście uwagę na to, że od dłuższego czasu nosiła włosy w ciepłym odcieniu brązu. Wcześniej miała także blond pasemka. Efekt, jaki uzyskiwała do tej pory, był bardzo podobny do słynnego sombre.

Styl Anny Lewandowskiej naśladuje wiele Polek. Słoneczne refleksy dodawały jej dziewczęcego uroku. Trenerka fitness zawsze wygląda świeżo i kobieco. Nigdy nie ścinała też włosów na długość krótszą niż za ramiona. Tym razem jednak zaszalała i postawiła na dość mocny akcent kolorystyczny.

Do You like #greencoctail? #barleygrass #water #jeczmien #healthyplanbyann #AnnaLewandowska #haveaniceday

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Wiemy, że tej jesieni będą królowały ciemne barwy (no, może z wyjątkiem pudrowego różu). Być może to skłoniło Lewandowską do zafarbowania włosów na niemalże czarny kolor? To dość szokująca metamorfoza. Zwłaszcza, że poprzednie nie były aż tak drastyczne. 

Anna Lewandowska w wyjątkowo ciemnych włosach wygląda zdecydowanie poważniej. Trenerka fitness zmieniła również ich długość. Tym razem zdecydowała się na odważny krok i obcięła włosy do ramion.

Zmieniła także położenie przedziałka – wcześniej miała go z boku, co tworzyło delikatnie opadającą na twarz grzywkę. Po metamorfozie przedziałek znajduje się już na środku. Aż trudno ją poznać!

Anna Lewandowska

Podoba Wam się metamorfoza Anny Lewandowskiej?

Zdjęcia: instagram.com/annalewandowskahpba oraz snapchat/annalewandowskahpba

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lipca 2019, 07:10

Nasze propozycje