Poprzedni artykuł: Nie wiesz jak upiąć długie włosy na ślub? Na widok tych fryzur wszyscy... Następny artykuł: Koniec z niesfornymi włosami! Ten zabieg ujarzmi każdy problem

Baron już tak nie wygląda! Zmienił fryzurę dla Julii Wieniawy?

Baron postanowił zaszaleć! Czy nowa fryzura to dobra zmiana?

Baron należy do tych gwiazd, które rzadko zmieniają coś w swoim wizerunku. Juror Voice of Poland od lat jest wierny nie tylko oversizowemu, streeatwearowemu stylowi, do którego przemyca casualowe elementy, ale również swojej fryzurze. Długie ciemne dredy to wręcz jego znak rozpoznawczy, nic więc dziwnego, że najnowsze zdjęcie na Instagramie piosenkarza wzbudziło ogromne zdziwienie jego fanów. Aleksander Milwiw postanowił ściąć i przefarbować swoje włosy! Dobry pomysł? Ukochana piosenkarza jest zachwycona tą metamorfozą.

Nowa fryzura Barona

Odkąd Julia Wieniawa i Baron ogłosili, że oficjalnie są w związku media śledzą niemal każdy ich krok. Widać, że relacja najlepiej zarabiającej aktorki młodego pokolenia z o 15 lat starszym muzykiem nie tylko dostarcza fanom powodów do plotek, ale również niejako ma wpływ na wizerunek samych zainteresowanych. Julia powoli zaczyna rezygnować z wizerunku grzecznej dziewczynki i pokazuje się w coraz bardziej odważnych stylizacjach. Również Baron zdecydował się odważnie odświeżyć swój look. Czyżby chciał zadowolić swoją nową ukochaną?

W sobotę na instagramowym koncie artysty pojawiło się zdjęcie z koncertu, na którym próżno szukać długich, ciemnych dredów. Gwiazdor Afromental postanowił na krótsze dredy ombre oraz te w kolorze najmodniejszego nordyckiego blondu.

Nie trzeba było długo czekać, by pod postem pojawiły się komentarze zachwyconych fanów. Również Julia Wieniawa postanowiła skomentować nową fryzurę swojego ukochanego.

Yas, babe! – napisała Julka Wieniawa dodając do komentarza emotikony płomieni i serduszka.

Zdjęcie: Instagram/Instagram

A jak wam się podoba nowa fryzura muzyka? Myślicie, że zmienił ją z myślą o nowej dziewczynie?

Zdjęcie: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 07:29

Zobacz także

Nasze propozycje