Poprzedni artykuł: Szokująca metamorfoza Anety Zając. Aktorka jest łysa! Następny artykuł: Magiczny szampon na porost włosów, który w ciągu tygodnia przyspiesza...

Szokująca metamorfoza Dawida Wolińskiego! Projektant pokazał nową fryzurę

Projektant od dłuższego czasu nie zmieniał wizerunku. Tym bardziej zaskoczyła nas drastyczna zmiana koloru włosów Wolińskiego. Czyżby inspirował się Wiedźminem?

Dawid Woliński to kolejna gwiazda, która zdecydowała się na rozjaśnienie włosów. Ostatnio, jaśniejszą o kilka tonów blondynką stała się Joanna Liszowska. I niestety, ta koloryzacja nie przysłużyła się ani zdrowiu włosów aktorki, ani jej urodzie. A Woliński poszedł o krok dalej niż gwiazda "Przyjaciółek"! Znany projektant na imprezie z okazji otwarcia luksusowego sklepu w Hotelu Europejskim pojawił się... w prawie białych włosach!

Fot.: ONS

Dawid Woliński w białych włosach

Dawid Woliński ewidentnie nie kierował się subtelnością czy zdrowiem swojej czupryny decydując się na tak ekstremalną metamorfozę za pomocą koloryzacji. Projektant zdecydował się na dość modny nordycki blond, czyli totalnie białe włosy. 

Fot.: ONS

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak zdecydowała się na blond i loki. Ale metamorfoza!

Trzeba przyznać, że w nowym kolorze włosów i swoimi bardzo jasnymi oczami Woliński wygląda... nieziemsko. Nam bardzo przypomina Wiedźmina – bohatera kultowych powieści Andrzeja Sapkowskiego i nakręconego na ich podstawie serialu Netflixa. Czy akurat nim się zainspirował? Ciężko stwierdzić. Projektant niedawno opublikował na swoim Instagramie zdjęcie przekształcone za pomocą aplikacji postarzającej, na którym miał siwe włosy. Może to właśnie ono miało wpływ na nowy image Dawida Wolińskiego? 

A wy co myślicie o nowej fryzurze Dawida Wolińskiego?

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 grudnia 2019, 11:22

Nasze propozycje