Poprzedni artykuł: Agnieszka Sienkiewicz zmieniła fryzurę. Fani: "I masz znów 18 lat" Następny artykuł: Ta odżywka jest dostępna w superpromocji! Wizażanki: "Wystarczy trzyma...

Gosia Andrzejewicz zmieniła fryzurę! Obcięła włosy i zmieniła ich kolor

Fryzury, , tagi: fryzury gwiazd, Gosia Andrzejewicz
Gosia Andrzejewicz zdecydowała się na odważną zmianę fryzury. Niektórzy przewidują, że to zapowiedź wielkiego powrotu wokalistki na scenę.

To nie koniec metamorfozy Gosi Andrzejewicz. Gwiazda najpierw znacząco schudła - "zgubiła" aż 14 cm w pasie - a teraz postanowiła dopasować do nowego wyglądu również fryzurę. Wybór padł na jedno z najmodniejszych cięć i jeden z najmodniejszych kolorów ostatnich miesięcy!

Gosia Andrzejewicz ma nową fryzurę

Wokalistka od lat była wierna długim włosom i różnym odcieniom blondu. Zawsze jednak pozostawała w chłodnej tonacji, która rzadko komu aż tak bardzo pasuje. Tym razem postanowiła zaszaleć u fryzjera bardziej niż zwykle. Na InstaStories piosenkarki pojawiła się relacja prosto z salonu Jarosława Cielniaka. Okazuje się, że Gosia od lata nosiła doczepy, a teraz po raz pierwszy od bardzo dawna zdecydowała się ich pozbyć. 

Pokusiłybyśmy się nawet o stwierdzenie, że nowa fryzura Gosi Andrzejewicz jest łudząco podoba do tej, którą niedawno zrobiła sobie Małgorzata Rozenek-Majdan. Króciutki bob jest ostatnio bardzo modny i nic dziwnego, że coraz więcej gwiazd decyduje się na takie cięcie. 

Krótkie włosy Gosi Andrzejewicz

Zdjęcie: Screen z InstaStories na Instagram.com/gosiaand

Gdyby tego było mało, stylista rozjaśnił jej włosy do platynowego blondu, którego gwiazda jeszcze nigdy nie nosiła. Nową fryzurą zdecydowała się po raz pierwszy pochwalić nie tylko na Instagramie, ale również podczas oficjalnej gali Mister Polski 2019.

Ta fryzura ewidentnie służy wokalistce. W połączeniu z mocno odchudzoną sylwetką sprawiła, że Gosia wygląda jak zupełnie nowa gwiazda muzyki. Jest wręcz nie do poznania!

Zdjęcie główne: Instagram.com/gosiaand

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

11 listopada 2019, 15:30

Nasze propozycje