Poprzedni artykuł: Ewelina Lisowska zmieniła fryzurę. Zrobiła sobie grzywkę! Następny artykuł: Aneta Zając zrobiła sobie botoks na włosach! Jak teraz wygląda?

Joanna Jarmołowicz zmieniła fryzurę! Ma teraz bardzo krótkie włosy

Fryzury,
,
, tagi: Joanna Jarmołowicz
Wow, ależ zmiana! Joanna Jarmołowicz jeszcze nigdy nie miała tak stylowej fryzury. Ostre cięcie wyszło jej na dobre.

Metamorfoz w polskim show-biznesie ciąg dalszy... Nie tylko Ewelina Lisowska postanowiła zrobić sobie grzywkę. W jej ślady poszła również Joanna Jarmołowicz. Gwiazda serialu "M jak Miłość" jest teraz wręcz nie do poznania! Jak wygląda w nowej fryzurze?

Joanna Jarmołowicz zrobiła sobie grzywkę

Aktorka niedawno urodziła pierwsze dziecko i przez pierwsze miesiące bycia mamą nie miała wiele czasu dla siebie. Od dwóch miesięcy spełnia się w roli rodzica. Wreszcie jednak wygospodarowała kilka godzin na to, aby zająć się fryzurą. Efekt? Podcięte na równo końcówki włosów oraz prosta grzywka! Wydaje nam się również, że przyciemniła odrobinę ich kolor. Zobaczcie!

Za metamorfozę fryzury Joanny Jarmołowicz odpowiedzialny jest Michał Dastig, który pracuje w salonie Samo Centrum Wszechświata. Współpracował z takimi gwiazdami jak Izabela Miko czy Daria Ładocha. Musimy przyznać, że to, co zrobił z włosami Joanny Jarmołowicz jest strzałem w dziesiątkę. Świetnie dopasował do niej rodzaj fryzury. Fani również tak uważają:

- Jak ślicznie, Asia!!! No wiadomo, ładnemu we wszystkim ładnie.

- Nie poznałam. Świetna fryzura i super pasuje. Pięknie wyglądasz.

- Wooooow.

- O kurczę, pięknie.

W opisie do zdjęcia w nowej fryzurze, Joanna Jarmołowicz napisała, że zaczyna nowy etap, a zmiany są bardzo ważne. Czyżby szykowała jakąś niespodziankę? :) Mamy nadzieję, że już niedługo pochwali się planami!

Podoba wam się jej nowa fryzura? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/asiajarmolowicz

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 grudnia 2019, 11:22

Nasze propozycje