Poprzedni artykuł: Test redakcji: John Frieda dla brunetek Następny artykuł: Przez 30 lat zapuszczała włosy. Kiedy wreszcie je obcięła, nawet rodzi...

Co Kaja Paschalska zrobiła z włosami? Gwiazda zaszalała z fryzurą

Aktorka i wokalistka przed długi czas była kojarzona z burzą rudych włosów. Teraz zmieniła nie tylko kolor, ale również długość włosów!

Na prezentacji jesiennej ramówki TVP, Kaja Paschalska pojawiła się z... doczepami! Aż takiej metamorfozy fryzury chyba nikt się nie spodziewał. Czy pasowały aktorce? 

Polecamy:  Pierwszy raz od 13 lat obcięła włosy i od razu zdecydowała się na bardzo odważną fryzurę

Nowa fryzura Kai Paschalskiej

Kiedy Kaja Paschalska rozpoczynała swoją medialną karierę w serialu "Klan", miała piękne, rude loki na głowie. Z czasem oczywiście przyszedł czas na drobne metamorfozy fryzury.

Polecamy:  Czy masło orzechowe może pomóc w zapuszczaniu włosów? Ta kobieta udowadnia, że tak...

Od jakiegoś czasu prezentowała więc wyprostowane, długie włosy. Długie, czyli do ramion. Nikt jednak nie spodziewał się, że na prezentacji ramówki TVP pojawi się w doczepach, które sięgały jej... pasa!

Stylizacja Kai Paschalskiej na prezentacji ramówki TVP

Aktorka zaprezentowała się w długiej, zwiewnej sukni z dużym rozcięciem, które odsłaniało jej zgrabne nogi oraz odważnym dekoltem podkreślającym biust. Uzupełnieniem stylizacji były błyszczące szpilki. 

W naszej galerii zobaczycie, jak obecnie prezentuje się Kaja Paschalska i jak wyglądała dawniej. Jak wam się podobają jej doczepy?

Jeżeli chciałybyście pochwalić się swoimi fryzurami, to pokażcie je w Lookach Wizażanek:)

zdjęcia: ONS

Oto najlepsze szampony do suchych włosów:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 03:47

Zobacz także

Nasze propozycje