Poprzedni artykuł: „Włosy stają się miękkie, przyjemne w dotyku i zyskują na objętości”.... Następny artykuł: Charlize Theron w nowej fryzurze! To było ostre cięcie...

Nel z 'W pustyni i w puszczy' zmieniła się nie do poznania! Teraz nosi... dredy

Fryzury, , tagi: fryzury gwiazd, Karolina Sawka
Nowa fryzura Karoliny Sawki zaskoczyła jej fanów. W takim wydaniu filmowej Nel jeszcze nikt nie widział. Jak wygląda w... dredach?

Od premiery słynnej ekranizacji szkolnej lektury "W pustyni i w puszczy" minęło już 18 lat, a Karolina Sawka w niczym nie przypomina uroczej dziewczynki z filmu. Wyrosła na piękną kobietę, o której znowu powoli robi się głośno. Wszystko za sprawą mediów społecznościowych, na których jest wyjątkowo aktywna. Publikuje liczne zdjęcia z podróży, sesji zdjęciowych, a ostatnio pokazała również dość odważną metamorfozę włosową. Jak teraz wygląda?

Nowa fryzura Karoliny Sawki

Rola Nel Rawlinson w filmie "W pustyni i w puszczy" przyniosła Karolinie Sawce ogromną sławę. Mimo że wróżono jej wielką karierę aktorską, ona zdecydowała się wybrać inną drogę. W przeciwieństwie do jej filmowego brata, Adama Fidusiewicza (Stanisław Tarkowski), nie dorastała na oczach widzów. Postawiła na naukę i przez wiele lat nie pojawiła się w żadnej produkcji. Zdecydowanie częściej można ją za to oglądać na Instagramie. Jej metamorfoza była już jakiś czas temu szeroko komentowana.

O ile wszyscy zachwycali się wówczas jej urodą, o tyle teraz zwracają uwagę na szaloną fryzurę Karoliny Sawki.

Przeanalizowałyśmy wszystkie zdjęcia gwiazdy "W pustyni i w puszczy" i możemy stwierdzić, że od 2013 roku była wierna naturalnie czekoladowym włosom. Nie eksperymentowała z pasemkami, ale przez chwilę nosiła ombre. Jedyne, na co decydowała się przez tyle lat, to mniej lub bardziej drastyczne podcinanie końcówek. Prosta fryzura nie sprawiała kłopotu i pięknie podkreślała wyjątkową urodę Sawki.

Nowe uczesanie jest zdecydowanie bardziej oryginalne, ale pasuje do stylu Karoliny tak samo dobrze jak poprzednie. Postanowiła zapleść część włosów w maleńkie warkocze oraz dredy. Jeśli się dobrze przyjrzymy, da się zauważyć, że gwiazda wplotła w naturalne włosy zarówno jasne pasemka, jak i kolorowe - postawiła na zieleń. Na niektórych dredach zaczepiła również biżuteryjne obręcze

W komentarzach pod zdjęciem natychmiast pojawiło się wiele miłych słów. Najwidoczniej fanom bardzo podoba się jej metamorfoza. Nam zresztą również! Nie dość, że to bardzo modne połączenie, to jeszcze Karolina świetnie w nim wygląda.

- Piękne włoski.

- Zjawiskowo!

- Uwielbiam te warkoczyki!

A wam podoba się Karolina Sawka w takim wydaniu? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/sawkowska

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 21:30

Nasze propozycje