Poprzedni artykuł: Koniec z matowymi i puszącymi się włosami! Znamy na to trik za... 6 z... Następny artykuł: Było już olejowanie włosów, a teraz przyszedł czas na… miodowanie!

Katarzyna Zielińska już nie jest ruda! Efekt? Naszym zdaniem świetny!

Aktorka rozstała się ze swoim charakterystycznym, rudym kolorem włosów i przeszła odważną metamorfozę!

Katarzyna Zielińska zmieniła fryzurę! Fani Marty Walawskiej z "Barw szczęścia" od lat kojarzą aktorkę z rudymi włosami. Aktorka właśnie opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie prezentujące jej najnowszy look. Jej fani przecierają oczy ze zdumienia - zmiana jest naprawdę odważna a Kasia na pierwszy rzut oka wygląda jak zupełnie inna osoba!

Kasia Zielińka zmieniła kolor włosów

Gwiazda przyzwyczaiła nas do krótkich, rudych włosów - wygląda jednak na to, że postanowiła się z nimi rozstać. W zamian postawiła na ciemny blond, który ożywiają jaśniejsze pasemka. Cięcie jest wciąż krótkie, ale zmieniło się ułożenie fryzury - fantazyjna, nieco uniesiona grzywka sprawia, że całość wygląda lekko i nowocześnie.

Naszym zdaniem metamorfoza jest więcej niż udana - Kasia wygląda świetnie! Nowa fryzura i kolor włosów nadały aktorce młodzieńczego blasku i... seksapilu. A może się okazać, że nie zobaczyłyśmy jeszcze wszystkiego - Kasia zaznaczyła w poście pod zdjęciem, że być może to dopiero początek zmian!

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak zmieniała się fryzura gwiazdy -  Kasia Zielińska przechodziła różne przemiany, mniej lub bardziej radykalne. Pamiętacie jeszcze, że była kiedyś brunetką? Nie? To koniecznie zobaczcie jej zdjęcie sprzed 14 lat.

Nam chyba najbardziej podoba się w najnowszej odsłonie a jakie jest wasze zdanie?

Co sądzicie o nowej fryzurze Katarzyny Zielińskiej? Czy jest najlepsza z dotychczasowych?

Zobacz też: Kinga Rusin nie wstydzi się siwych włosów! Musicie zobaczyć te zdjęcia

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 16:54

Zobacz także

Nasze propozycje