Poprzedni artykuł: Ten rodzaj masek do włosów to zupełna nowość. Odżywią nawet bardzo zni... Następny artykuł: Fryzury, które będą modne jesienią 2019. Proste, ale stylowe

Kate Middleton nie wolno eksperymentować z włosami. Postanowiła złamać ten zakaz

Fryzury, , tagi: fryzury gwiazd, kate middleton
Kate Middleton to dla wielu Brytyjek ikona stylu. Jej ubrania inspirują wiele kobiet, które chcą być takie jak ona. Czy nową fryzurę księżnej też będą kopiować?

Paparazzi przyłapali Kate Middleton razem z księciem Williamem, kiedy oboje odprowadzali dwójkę najstarszych dzieci do szkoły. Oprócz uśmiechniętych twarzy rodzinki, w oczy rzucała się nowa fryzura księżnej Cambridge. Czyżby sprzeciwiła się Elżbiecie II i wreszcie postanowiła wyjść z cienia królewskich zasad? Tak wyglądała do niedawna:

Kate Middleton rozjaśniła włosy

Rodzina królewska zdecydowanie nie może pozwalać sobie na tak częste zmiany wizerunku, jak przeciętni zjadacze chleba. Najlepszym przykładem na to była księżna Diana. Kiedy chciała zmienić uczesanie, spotykała się częściej z fryzjerem, który za każdym razem podcinał coraz bardziej jej włosy. Robił to jednak w taki sposób, aby nikt nie dopatrzył się żadnych rewolucji. Poddani przyzwyczajali się do nowej fryzury, której nawet nie zauważali, a księżna Diana znowu obcinała włosy aż wreszcie udało jej się osiągnąć zamierzony efekt. 

Zobacz także:Księżniczka Charlotte to wierna kopia księżnej Diany

Najwidoczniej Kate Middleton, podobnie jak Meghan Markle (a może i dzięki niej?), nie ma zamiaru przejmować się królewskimi zasadami. Razem z rozpoczęciem roku szkolnego, zdecydowała się na jesienną metamorfozę. Czekoladowe do tej pory włosy stały się znacznie jaśniejsze. Widać blond poświatę, która wskazywałaby na to, że albo nałożyła jednolity kolor na włosy, albo zdecydowała się na wiele odbijających światło pasemek w odcieniach miedzianego blondu.

Zdjęcie: Rex Features/East News; AARON CHOWN/AFP/East News

Księżna wróciła już z urlopu, zajęła się pracą i skutecznie godzi to z opieką nad dziećmi. W dodatku zawsze wygląda pięknie i stylowo. Jej look jest dopracowany, spójny i na palcach jednej ręki można wyliczyć wpadki, które zaliczyła w przeszłości. Stara się być przykładną matką, żoną oraz przyszłą królową. Fani księżnej Cambridge są zachwyceni jej metamorfozą, ale nie obyło się jednak bez krytyki...

Głos zabrały szczególnie pracujące matki, które stwierdziły, że mając za sobą sztab wizażystów i fryzjerów, Kate może im powierzyć wizerunek i nie martwić się o efekt końcowy. Niektórzy zwracają też uwagę, że w mediach niesłusznie mówi się o metamorfozie Kate Middleton. Podobno wiele wskazuje na to, że jej nowy kolor włosów to tylko kwestia oświetlenia. Padające na fryzurę ostre promienie słońca mogły znacząco ocieplić dawny brąz, dając fałszywy obraz nałożenia blond poświaty.

Myślicie, że księżna Cambridge wbrew zasadom królewskiego protokołu zdecydowała się dokonać zmian na włosach?

Zdjęcie główne: Instagram.com/kensingtonroyal

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 18:50

Nasze propozycje