Poprzedni artykuł: Wypadają ci włosy? To może mieć związek z powietrzem i smogiem Następny artykuł: Ależ zmiana! Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" drastycznie skró...

Marietta Fiedor z "Love Island" drastycznie skróciła włosy!

Marietta Fiedor wreszcie zdjęła doczepy. Wygląda teraz zdecydowanie bardziej naturalnie, a fani są pod wrażeniem jej metamorfozy. Zobaczcie zdjęcie.

Mimo że program "Love Island" już się zakończył, a Marietta Fiedor go nie wygrała, nadal pozostaje w centrum zainteresowania mediów. Widzowie pierwszej edycji tego reality-show najwidoczniej nieustannie darzą ją sympatią, bo pod zdjęciem jej nowej fryzury pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. 

Marietta Fiedor z "Love Island" zmieniła fryzurę

Mimo że Marietta ma zaledwie 22 lata, jej udział w reality-show nie był pierwszym występem w telewizji. Wcześniej pojawiła się w znanym paradokumencie "Dlaczego ja?" emitowanym na antenie Telewizji Polsat. Najwidoczniej nie przyniosło jej to oczekiwanego sukcesu. Co innego występ w "Love Island". Teraz o Marietcie mówią wszyscy. Media zaczęły się nią interesować i niedawno sugerowano nawet, że jest w ciąży! Nie da się jednak ukryć, że 22-latka sama chętnie to zainteresowanie również wzbudza - tak jak teraz.

W "Love Island" Marietta Żukowska pojawiła się już zupełnie odmieniona. Przeszłą ogromną metamorfozę - schudła 14 kg, a na dodatek przefarbowała włosy. Zrezygnowała z blondu na rzecz ciemniejszych pasm. Będąc już na wyspie, gdzie kręcono reality-show, zdecydowała się je także przedłużyć. To jednak nie koniec zmian w wyglądzie uczestniczki.

Po zakończeniu pierwszej edycji "Love Island", Marietta najwidoczniej zatęskniła za krótszą fryzurą, bo zdjęła doczepy.

Zmiana jest ogromna. Jej naturalne włosy są gęste i wydają się naprawdę grube - zwłaszcza na zdjęciu powyżej. Naszym zdaniem zdjęcie doczepów było dobrą decyzją. Fani również są zachwyceni metamorfozą i deklarują, że czekali aż Marietta wreszcie tego dokona.

- Ale ładnie wyglądasz w krótkich włosach.

- Fryzurka śliczna.

- Czekałam na tą metamorfozę cały dzień, jest ogień i oczywiście na ogromny plus, lepiej w takich włoskach.

- PETARDA! Tu zdecydowanie KOBIETA nie dziewczyna.

A jak wam podoba się nowa fryzura Marietty Fiedor? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/marietaafiedor

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 listopada 2019, 03:27

Nasze propozycje