Poprzedni artykuł: Twoje włosy są matowe? Znamy produkt, który działa nabłyszczająco Następny artykuł: Test redakcji: Innowacyjna gama do pielęgnacji długich włosów „Dream L...

Marta Manowska znowu przeszła metamorfozę! Skróciła włosy i zmieniła kolor

Fryzury, , tagi: Marta Manowska
Marta Manowska ponownie zaskoczyła fanów zmianą fryzury. Ta metamorfoza jest wiosennym strzałem w dziesiątkę!

Przez wiele lat Marta Manowska była wierna blond włosom. Dlatego jej metamorfoza na początku roku bardzo wszystkich zaskoczyła. Nikt nie spodziewał się przecież, że postawi na aż tak drastyczną zmianę koloru. Najwidoczniej zdecydowanie lepiej czuje się w o wiele jaśniejszych włosach, bo po czekoladowym brązie nie ma śladu.

Prowadząca "Rolnik szuka żony" wróciła do ukochanego blondu. Wygląda zdecydowanie lepiej, bo zdecydowała się także na modne cięcie. Takie włosy miała jeszcze do niedawna:

Marta Manowska wróciła do blondu

Po zaledwie trzech miesiąca od drastycznej zmiany wizerunku, gwiazda TVP postanowiła znowu poddać się metamorfozie. Drastycznie skróciła włosy, pozbyła się grzywki i zdecydowała się na koloryzację z przedłużonym odrostem. To bardzo dobre rozwiązanie dla zabieganych kobiet, które nie mają czasu na regularne wizyty u fryzjera. Czas między odświeżeniami koloru może wydłużyć się nawet do 10 tygodni. Przy okazji nie farbujemy całych włosów, więc również nie niszczymy ich aż tak bardzo jak w przypadku pełnej zmiany koloru.

Marta Manowska podczas relacji na InstaStories pochwaliła się, jak stylista pofarbował i ściął jej włosy. Sporo fanów z pewnością ucieszyła się na wiadomość o nowej fryzurze prezenterki. Wielu internautów nie było zachwyconych poprzednią metamorfozą. Zmiana na plus? :)

Zdjęcie: Screen z InstaStories Instagram.com/martamanowska

Naszym zdaniem zarówno w jasnych, jak i ciemnych włosach Marta Manowska wygląda korzystnie. Nie możemy się jednak oprzeć wrażeniu, że ona sama lepiej czuje się w ukochanym blondzie. A wam która wersja podoba się najbardziej? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/martamanowska

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 07:13

Zobacz także

Nasze propozycje