Poprzedni artykuł: Ciężarna Joanna Krupa zdecydowała się na metamorfozę. Gdzie są jej blo... Następny artykuł: Modna koloryzacja włosów - antyczny blond

Mila Kunis oszpeciła się nową fryzurą. Ten kolor i kolorowe końce nie wyglądają najlepiej...

Fryzury, , tagi: fryzury gwiazd
Platynowy blond i Mila Kunis? To nie brzmi dobrze... Aktorka przeszła radykalną metamorfozę. Co gorsza - nowy kolor włosów wcale nie wygląda jak peruka.

Tak drastyczne metamorfozy wśród gwiazd nie zdarzają się często. A już na pewno nie podejrzwałybyśmy o taką Mili Kunis. Tymczasem znana aktorka podjęła odważną decyzję i pozbyła się ciemnobrązowych włosów na rzecz mocno kontrastującego z jej urodą odcienia.

Nowy kolor włosów Mili Kunis

Mila Kunis, której ciemne włosy były znakiem rozpoznawczym, postanowiła dokonać radykalnej zmiany ich koloru. Gwiazdę niedawno sfotografowano w platynowym blondzie. Metamorfozę miała ukryć czapka baseballowa, ale zamiast tego odkryła jeszcze większą niespodziankę - końcówki w kolorze turkusowym. Na podobne rozwiązanie zdecydowała się ostatnio również Demi Lovato, ale zachowała przy tym umiar.

Mimo że to jeden z gorących trendów włosowych 2019 roku, Mila Kunis niestety nie wygląda w nim najlepiej...

Jak to Mila Kunis ma w zwyczaju, nie wspomniała o zmianie fryzury i teraz również nie skomentowała tej szokującej decyzji. Zarówno ona, jak i jej partner, Ashton Kutcher, bronią swojej prywatności i nie rozwodzą się ani na tematy rodzinne, ani nie komentują publicznie podejmowanych przez siebie decyzji. Pojawiły się jednak spekulacje, że metamorfoza może być związana z jej nową rolą w filmie "Four Good Days", w którym gra również Glenn Close.

Zdjęcia do tej produkcji właśnie się rozpoczęły, więc zmiana koloru włosów może być z tym powiązana. Tym bardziej, że Kunis wciela się w rolę Molly, która walczy o powrót do zdrowia po nadużywaniu narkotyków. Ta historia jest całkiem prawdopodobna, bo nie posądzałybyśmy Mili Kunis o dobrowolną zmianę koloru włosów, który przecież uwielbia.

Myślicie, że platynowy blond bardziej do niej pasuje?

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 października 2019, 19:03

Nasze propozycje