Poprzedni artykuł: Po dirty blond przychodzi czas na koloryzację dirty brunette Następny artykuł: Anna Lewandowska posłuchała fanów i obcięła włosy! Jak teraz wygląda?

Monica Bellucci już tak nie wygląda! Gwiazda zdecydowała się na ostre cięcie

Fryzury, , tagi: fryzury gwiazd, monica bellucci
Na taką zmianę mogła pozwolić sobie tylko Monica Bellucci. W tych krótkich włosach wygląda obłędnie.

Monica Bellucci zaskoczyła wszystkich nową fryzurą podczas Tygodnia Mody w Mediolanie. Przed pokazem Dolce&Gabbana po raz pierwszy pochwaliła się zmianą. Nowy wizerunek znanej aktorki wywołał ogromne zamieszanie, ale fani zgodnie piszą w komentarzach, że ich idolka wygląda obłędnie. Naprawdę pasuje jej taka fryzura?

Monica Bellucci obcięła włosy

Tej aktorki nie trzeba nikomu przedstawiać. Monica Bellucci już teraz osiągnęła status legendy kina, a przecież zaczynała jako modelka. Włoska piękność od zawsze imponowała nam stylem, talentem i wrodzoną klasą. Bijąca od niej elegancja jest wręcz nie do podrobienia. Ostatnio postanowiła jednak zmienić coś w swoim wyglądzie i jak to zazwyczaj bywa, padło na włosy. 

Co prawda nie spodziewałyśmy się, że przejdzie kiedykolwiek tak radykalną metamorfozę, ale trzeba przyznać, że nie ma fryzury, która by ją oszpeciła. Wielokrotnie eksperymentowała z grzywką, ale nigdy z długością pasm. Nie ona pierwsza uległa teraz modzie na ostre cięcie. Po wielu latach noszenia dosyć długich i falowanych włosów, zdecydowała się je obciąć. 

Jeśli myślicie, że to tylko sztuczka fryzjerska, jesteście w błędzie. Inne ujęcia świetnie pokazują, że włosy nie są związane nad karkiem - gwiazda naprawdę je obcięła. Monica Bellucci wygląda świetnie w każdym wydaniu, a nowym cięciem dodała kojarzonemu z nią stylowi pazura. Image 54-latki to kwintesencja największego trendu włosowego końcówki 2019 roku. Chodzi oczywiście o boba.

Na pokazie Dolce&Gabbana furorę zrobiła nie tylko jej nowa fryzura - uwagę przyciągał również biały garnitur aktorki, przełamany transparentną koszulą. Mimo że Monica Bellucci, w przeciwieństwie do koleżanek po fachu, nie goni za młodym wyglądem, nadal jest symbolem seksu. Myślicie, że decyzja o obcięciu włosów zwiastuje kolejne zmiany w wyglądzie aktorki?

Zdjęcie: Pierre Teyssot/SplashNews.com/East News

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 października 2019, 22:32

Nasze propozycje