Poprzedni artykuł: Ta grzywka pasuje do każdego kształtu twarzy i dodaje włosom objętości... Następny artykuł: Idealnie proste włosy bez użycia prostownicy!

Aktorka z "Przyjaciółek" obcięła włosy! Zrobiła to w szczytnym celu

Fryzury, , tagi: fryzury gwiazd
Nicole Bogdanowicz przeszła radykalną metamorfozę. Decyzja tej aktorki pomoże co najmniej jednej osobie!

Nicole Bednarowicz to jedna z aktorek, grających w serialu "Przyjaciółki". Wcielająca się w rolę Julki Strzeleckiej aktorka (córka Ani i Pawła Strzeleckich) do tej pory mogła pochwalić się długimi blond włosami. Najwidoczniej stara fryzura nieco się jej znudziła, bo postanowiła zaszaleć i poprosiła stylistę o ostre cięcie. Nie dość, że teraz ma supermodną fryzurę, to jeszcze dzięki temu udało jej się wesprzeć znaną fundację

Tak wyglądała jeszcze do niedawna:

Nicole Bednarowicz obcięła włosy. Jak teraz wygląda?

Aktorka bardzo dba o swoje włosy. Nie farbuje ich oraz nie decyduje się na poddawanie blond pasm wyniszczającym zabiegom. W poprzedniej fryzurze Nicole wyglądała jednak zdecydowanie poważniej. Długie pasma zazwyczaj dodają lat. Są ciężkie, więc trudno je odpowiednio wystylizować, bo brakuje im objętości u nasady. Przez to smutnie okalają głowę...

W przypadku Nicole zmiana długości sprawiła, że włosy stały się lekkie, a i sama aktorka wreszcie wygląda na swoje 21 lat. Nicole Bogdanowicz ścięła włosy do ramion. Postawiła na najmodniejszą fryzurę sezonu - falowanego boba, którego wyczarował jej znany fryzjer gwiazd, Grzegorz Duży.

Spektakularną zmianą fryzury zwróciła na siebie uwagę mediów, bo dzięki temu, że obcięła włosy, pomogła osobom chorym na raka.   

Obcięte włosy Nicole oddała na rzecz fundacji Rak'n'Roll, która wspiera osoby chorujące na nowotwory. Dzięki decyzji aktorki, z jej kilkudziesięciocentymetrowych pasm fundacja będzie mogła stworzyć peruki dla chorych osób. Nie ona pierwsza zresztą zachowała się w ten sposób. To samo zrobiła jakiś czas temu Kate Middleton, a także Ewa Chodakowska

I jak Wam się podoba? Warkoczyki oddaję oczywiście wspaniałej fundacji Rak'n'Roll i zachęcam Was do zrobienia tego samego, jeśli będziecie kiedyś ścinać długie włosy. Grzegorz, you made my day, dziękuję! - napisała na Instagramie Nicole.

Należy w tym miejscu jednak dodać, że jedna taka peruka zwykle robiona jest z około 7-10 darowizn. Włosy w trakcie segregacji są łączone w grupy podobnych typów, o podobnej jakości, kolorze i długości. Nie jest możliwe zrobienie jednego modelu wyłącznie z jednej darowizny.

Dlatego jeśli planujecie w najbliższym czasie metamorfozę, pomyślcie o przekazaniu obciętych włosów na fundację.

Każdy, kto chce obciąć włosy, może to zrobić w dobrym celu – na peruki dla kobiet w trakcie chemioterapii. Angażujemy do współpracy zakłady fryzjerskie, które ścinają włosy w odpowiedni sposób, a następnie przekazują je nam. Dalej wędrują do perukarni Rokoko, która robi doskonałe, wygodne i piękne peruki. Te są przekazywane za darmo kobietom, które walczą z rakiem. Dzięki temu mogą wyglądać znacznie lepiej i mają więcej siły w drodze do zdrowia - czytamy na stronie raknroll.pl.

A może już to zrobiłyście? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/nicole.bogdanowicz

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 października 2019, 22:32

Nasze propozycje