Poprzedni artykuł: Oliwia Bieniuk w nowej fryzurze! Ten kolor włosów jej pasuje? Następny artykuł: Stało się niemożliwe! Ombre znowu wraca do łask i jest modne

Pamela z Fit Lovers ma nową fryzurę! Po długich blond włosach nie ma śladu

Fryzury, , tagi: metamorfozy gwiazd, Fit Lovers
Prosta, elegancka a zarazem bardzo wygodna - nowa fryzura Pameli z Fit Lovers to najlepsze rozwiązanie na wakacyjne upały.

Fit Lovers - najbardziej wysportowana para "Ameryka Express" - wzbudza coraz większe zainteresowanie. Do momentu udziału w programie Pamela i Mateusz nie byli znani szerszej publiczności, a jedynie osobom, które są zafascynowane fitnessowym światem Instagrama oraz YouTube'a.

Teraz mają również swoje telewizyjne pięć minut, z którego skutecznie korzystają. Fani bacznie śledzą ich kroki, więc natychmiast zauważyli zmianę, której dokonała w swoim wyglądzie Pamela.

Nowa fryzura Pameli z Fit Lovers

Pamela Stefanowicz z duetu Fit Lovers całkiem niedawno zdecydowała się na przedłużenie swoich włosów. Zniszczone wcześniej pasma wymagały sporego wkładu pracy fryzjera w wykonywanie tego zabiegu. Trzeba jednak przyznać, że przedłużenie włosów metodą Mini Bondes przyniosło oczekiwany efekt zagęszczenia. Mocowania są tak małe, że praktycznie ich nie czuć, a przy odgarnianiu włosów ich nie widać. Najwyraźniej naturalne włosy Pameli zdążyły nieco odetchnąć, bo teraz celebrytka zdecydowała się na naprawdę mocne cięcie. 

Jakiś czas temu Pamela przyznała się, że już jako nastolatka nie dawała swoim włosom chwili wytchnienia. Mając kilkanaście lat tańczyła w zespole tanecznym, gdzie jej koleżanki nieustannie ulegały nowym trendom. Wszystkie farbowały się więc na biało, fioletowo, czarno, zaplatały warkoczyki, a nawet robiły trwałą. Wszystko po to, aby choć trochę przypominać amerykańskie tancerki. 

Etap eksperymentów Pamela ma już dawno za sobą i teraz stawia na zdecydowanie bardziej naturalny look. Jej włosy wyglądają nie tylko zdrowo, ale również wydają się dużo gęstsze. I nie, nie jest to kwestia sztucznych pasm, ponieważ w jednym z komentarzy przyznała, że jak na razie uwielbia nową fryzurę, ale tak samo mocno lubi też przedłużać włosy, więc jest bardzo ciekawa, jak długo wytrzyma bez tych dodatkowych upiększeń.

Taka długość włosów jest też zresztą dużo łatwiejsza w pielęgnacji - szczególnie latem jest to niezwykle istotne. Zobaczcie, różnica jest ogromna!

Zdjęcie: Instagram.com/pamelastefanowicz; Instagram.com/pamelastefanowicz

Zdjęcie główne: Instagram.com/pamelastefanowicz

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lipca 2019, 04:40

Nasze propozycje