Poprzedni artykuł: Charlize Theron w nowej fryzurze! To było ostre cięcie... Następny artykuł: Kosmetyki Anwen są dostępne w Lidlu! Kupicie je kilka złotych taniej

Robert Pattinson radykalnie zmienił fryzurę. Dla roli postanowił przedłużyć włosy

Fryzury, , tagi: metamorfozy gwiazd
Od wielu lat nosił tę samą fryzurę i zaczesywał ją dłonią w charakterystyczny sposób. W filmie "Król" Robert Pattinson przeszedł sporą metamorfozę i trudno go rozpoznać.

Plotki o wątpliwej jakości higienie Roberta Pattinsona rozeszły się w niebywale szybkim tempie. Potwierdzali je zresztą dziennikarze, przeprowadzający z nim wywiad. Wspominali nie tylko o mocno rozczochranych i nieświeżych włosach, ale również niezbyt przyjemnym zapachu, który roztaczał się wokół aktora.

Czy w tej kwestii coś się zmieniło, nie wiadomo, ale od jakiegoś czasu odtwórca roli Edwarda Cullena ze "Zmierzchu" pracuje nad wizerunkiem. Jego aktualny wygląd bardzo zaskakuje.

Nowa fryzura Roberta Pattinsona

Robert Pattinson otrzymał drugoplanową rolę w filmie "Król", do którego Netflix wypuścił właśnie pierwszy oficjalny trailer. Mimo że główną gwiazdą jest Timothée Chalamet i on jest najbardziej na nim widoczny, internauci dopatrzyli się w gąszczu rycerzy również Pattinsona. Charakteryzacja sprawiła, że z trudem można go rozpoznać, bo takich włosów jeszcze nigdy nie miał.

Nasze zaskoczenie nie dotyczy wcale jego obecności w tym filmie, bo już od jakiegoś czasu wiedziałyśmy, że pojawi się w nim w roli czarnego charakteru. Większe zdziwienie przeżyłyśmy, kiedy zdałyśmy sobie sprawę, że rycerz o imieniu Delfin, to Robert Pattinson. Jego włosy sięgające do ramion, koloru blond i zagniecione w surferskie fale to zupełnie nie jego styl. Ta charakteryzacja przyćmiła naszym zdaniem nawet pierwszoplanową postać Henryka V (Timothée Chalamet).

Na Twitterze pojawiło się mnóstwo memów i gifów nowego wyglądu Pattinsona - pełna zbroja i długie włosy robią wrażenie. Wielu fanów szybko zauważyło, że nowe włosy muszą być peruką lub doczepionymi pasmami. Tutaj mamy dla was jeszcze konkretnie ten fragment zwiastuna, o którym wspominamy, abyście dokładnie mogły przyjrzeć się nowemu Robertowi Pattinsonowi:

Jesteśmy bardzo ciekawe, jak Robert Pattinson zostanie z kolei wystylizowany do innej roli - Bruce'a Wayne'a. Szczerze mówiąc nie wyobrażamy sobie jego wcielającego się w Batmana (premiera w 2021 roku), ale czas pokaże. 

Wolicie Roberta jako rycerza w lśniącej zbroi, czy jednak mrocznego wampira? :)

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 18:20

Nasze propozycje