Poprzedni artykuł: Wygraj voucher o wartości 1000 zł, półroczny zapas farb do włosów i ze... Następny artykuł: Suche i zniszczone włosy z tą maską nie mają szans!

Sara Boruc-Mannei zmieniła fryzurę! Teraz wygląda bardzo dziewczęco

Fryzury, , tagi: Sara Boruc-Mannei
Nowe cięcie dodało Sarze Boruc-Mannei lekkości. Ciekawe jesteśmy co na jej zmianę Artur Boruc? :)

W ciągu ostatnich kilku tygodni nowymi fryzurami pochwaliło się już całkiem sporo gwiazd. Wśród nich znalazła się między innymi Julia Wieniawa oraz Natalia Szroeder. Tym razem to Sara Boruc-Mannei zdecydowała się na wcale nie taką małą metamorfozę. 

Nowa fryzura Sary Boruc-Mannei

Żona Artura Boruca od lat jest wierna jednemu kolorowi włosów. Nosi ciemniejszą górę i delikatnie rozjaśnione końcówki. Sara Boruc-Mannei przez bardzo długi czas miała również bardzo długie pasma. Dopiero niedawno zdecydowała się je obciąć do ramion w stylu bardzo modnego blunt boba. Fryzura nabrała lekkości, a cera Sary natychmiast stała się o wiele bardziej promienna.

Ale to nie koniec metamorfozy polskiej WAG. Nie przypominamy sobie, aby przyjaciółka Mariny Łuczenko-Szczęsnnej kiedykolwiek nosiła grzywkę. Zwykle nosiła przedziałek na środku głowy i świetnie do niej pasowało. A tym razem wizyta u fryzjera zakończyła się właśnie zrobieniem modnej choppy bang, ale w o wiele bardziej lekkim wydaniu. Zmianą pochwaliła się swoim Instastories.

W której fryzurze wygląda lepiej? :) Naszym zdaniem w każdej jej do twarzy!

Zdjęcie: Instagram; Instagram; Screen z Instastories

Zdjęcie główne: Instagram.com/saraborucmannei_real

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 12:09

Zobacz także

Nasze propozycje