Poprzedni artykuł: 6 najpiękniejszych kobiecych fryzur Następny artykuł: Stylowe fryzury na wiosnę 2016

Poznaj nową linię kosmetyków NIVEA Repair & Targeted Care!

Fryzury, , tagi: NIVEA, włosy zniszczone, szampon do włosów, odżywka do włosów
Poznaj nowy szampon i odżywkę NIVEA Repair & Targeted Care, dzięki którym możliwe jest precyzyjne odbudowywanie włosów na całej długości, bez obciążania – to prawdziwa rewolucja w dbaniu o piękno włosów!
nivea

NIVEA od lat wspiera Polki w codziennym dbaniu o piękno włosów, oferując im wygodne rozwiązania w codziennej pielęgnacji i stylizacji. Wnikliwe badania nad potrzebami zniszczonych włosów, przeprowadzone przez naukowców Beiersdorf, zaowocowały opracowaniem nowej, przełomowej linii kosmetyków - NIVEA Repair & Targeted Care.

Linia NIVEA Repair & Targeted Care składa się z szamponu i odżywki, zawierających inteligentną technologię KERADETECT™, która, nie obciążając włosów, odbudowuje i wzmacnia ich strukturę na całej długości, dokładnie w miejscach uszkodzeń.

Sekret technologii KERADETECT™ polega na tym, że zapewnia ona niespotykaną dotąd precyzję w regeneracji włosów, odbudowując je dokładnie w miejscach uszkodzeń, działając jednocześnie na 3 płaszczyznach:

  • wzmacniając zewnętrzną warstwę włosa, dzięki czemu chroniona jest także kora włosa,
  • pielęgnując i odżywiając włos od wewnątrz,
  • wzmacniając i regenerując jego strukturę, zapobiegając tym samym rozdwajaniu się końcówek.

Dzięki nowemu szamponowi i odżywce NIVEA Repair & Targeted Care możesz precyzyjne zregenerować włosy na całej długości, bez zbędnego obciążania – to nowy wymiar pielęgnacji zniszczonych włosów!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje