Poprzedni artykuł: Koki, koczki i kucyki na jesień-zimę 2013/2014 - wybierz najładniejszy... Następny artykuł: Włosy zaczesane do tyłu na jesień/zimę 2013-2014

Nowa lokówka Philips - nieustanna pielęgnacja włosów!

5-częściowy zestaw do modelowania włosów Philips pozwala w prosty sposób stworzyć dowolną stylizację jednocześnie pielęgnując włosy. To propozycja dla osób lubiących ciągłe zmiany i praktyczne rozwiązania – za pomocą jednego urządzenia zrealizujesz wszystkie pomysły na stylizacje. Prostowanie, karbowanie i kręcenie nie musi negatywnie odbijać się na zdrowiu i wyglądzie Twoich włosów.
lokówka Philips

Wielofunkcyjna lokówka Philips została wyposażona w końcówkę 16mm do tworzenia loczków, szczotkę zwiększającą objętość włosów, 2 płytki do prostowania i karbowania włosów oraz spinki ułatwiające stylizację.

Dzięki temu zestawowi (5w1) możesz zaskakiwać swoim wyglądem każdego dnia. Urządzenie daje nieskończenie wiele możliwości pozwalając Ci wykazać się niczym nieograniczoną kreatywnością. Proste, błyszczące włosy w ciągu dnia i burza loków wieczorem to tylko jeden z pomysłów, który możesz zrealizować. Już nie musisz obawiać się, że częste zmiany fryzury zniszczą Twoje włosy.

lokówka Philips

Powłoka ceramiczna zastosowana w lokówce i płytkach zapewnia lepszą pielęgnację włosów i ochronę przed przegrzaniem. Temperatura modelowania (190°) zapewnia długotrwały efekt i minimalizuje ryzyko uszkodzenia włosów. Wskaźnik LED zaczyna migać, gdy urządzenie jest w trakcie nagrzewania. Miganie ustaje sygnalizując gotowość do pracy. Funkcja automatycznego wyłączania zapewnia większe bezpieczeństwo. Pozostawiona prostownica wyłączy się po 60 minutach działania. Praktyczne etui dołączone do zestawu ułatwia przechowywanie urządzenia.

Lokówka Philips HP8698 cena - 179zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2020, 12:14

Nasze propozycje