Poprzedni artykuł: Fryzura księżniczki Charlotte to zasługa Williama! Uczył się ją czesać... Następny artykuł: Anna Mucha zmieniła fryzurę! Tak krótkich i jasnych włosów jeszcze nie...

W Rossmannie rusza nowa promocja! Tak tanio jeszcze nie było

Jeśli tak jak my walczycie o piękny wygląd włosów po zimie, polecamy wybrać się do Rossmanna. Właśnie wystartowała tam megapromocja!

To nie pierwszy raz, kiedy Rossmann kusi atrakcyjnymi promocjami. Tym razem z okazji Dnia Kobiet drogeria uszczęśliwia wszystkie włosomaniaczki. W promocji "2+2" możecie zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne kosmetyki do zregenerowania i wystylizowania włosów. Uwaga - jest tylko jeden haczyk!

Promocja 2+2 w Rossmannie - zasady

Z okazji Dnia Kobiet w sklepach wystartowało mnóstwo różnych promocji. Również drogeria Rossmann postanowiła uczynić ten dzień milszym :). Jednak należy tutaj pamiętać o jednej zasadzie. Chodzi oczywiście o członkostwo w Klubie Rossmann. Jeżeli nie mamy ściągniętej aplikacji, omija nas wiele promocji.

I jak się pewnie domyślacie, również akcja 2+2 jest dostępna tylko dla członków Klubu Rossmann. Ale to nie jest haczyk, który mamy na myśli. 

Niestety nie zrobicie zapasów jednego ulubionego produktu. W promocji 2+2 chodzi o to, aby w koszyku znalazły się cztery różne produkty do włosów. Co to oznacza? Dokładnie to, że musicie kupić na przykład: szampon, odżywkę, maskę, piankę. Drugi warunek, który należy spełnić dotyczy ceny wybranych produktów, bo inaczej rabat nie zostanie naliczony. Dwa najtańsze zostaną policzone w okazyjnej cenie po jednym groszu za każdy.

Promocja obowiązuje od 8 marca do 23 marca, a zatem jest sporo czasu na to, aby coś wybrać. Radzimy się jednak pospieszyć, bo z doświadczenia wiemy, że półki szybko pustoszeją :). Skorzystacie z nowej akcji promocyjnej Rossmann?

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 14:34

Zobacz także

Nasze propozycje