Robienie fal i loków jeszcze nigdy nie było takie proste! Odkryłyśmy nowy, świetny gadżet do włosów!

Poprzedni artykuł: Katarzyna Cichopek obcięła włosy! Tak krótkich już dawno nie miała Następny artykuł: 'Daisy hair' podbijają Instagram! To idealna fryzura na wakacje
Wielogodzinne kręcenie loków na wałki jest zdecydowanie passé! Teraz perfekcyjne fale stworzycie w klika chwil przy pomocy TEGO gadżetu!

Prostownica 2w1 Curl & Straight Confidence Remington to innowacyjny sprzęt, który poradził sobie z moimi puszystymi i lekko falowanymi włosami. W końcu mogę się cieszyć idealnie prostymi, gładkimi włosami na całej długości. - roccco20

Urządzenie, które prostuje i kręci w jednym? Wielkie zdziwienie i zaskoczenie! Prostownica 2w1 Curl & Straight Confidence od Remington ułatwi codzienne życie nie tylko mi, ale tysiącom kobiet. - defineclose

Wizażanki nie mają wątpliwości - prostownica do włosów 2w1 Curl & Straight Confidence od Remington to gadżet, który zrewolucjonizował rynek! Dzięki niemu tworzenie fryzur jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dlaczego? Przekonajcie się już teraz!

Prostownica dla perfekcyjnych loków i fal

Prostownica 2w1 Curl & Straight Confidence od Remington ze skręconymi płytkami została stworzona z myślą o wszystkich kobietach, które marzą o łatwości zarówno kręcenia, jak i prostowania włosów. Dzięki niej stworzysz sprężyste loki, miękkie fale i jedwabiście gładkie pasma. Nie musisz już kupować zarówno lokówki, jak i prostownicy - dzięki Curl & Straight Confidence od Remington zrobisz każdą fryzurę tylko tym jednym, wyjątkowym gadżetem! Unikalną cechą urządzenia są skręcone płytki, które pomagają w wykonaniu ruchu potrzebnego do stworzenia loków. Podążając za ich ruchem obracamy urządzenie o pół obrotu (180 °) w kierunku lub od głowy, w zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć. Dzięki temu tworzymy perfekcyjne loki aż dwa razy szybciej! Kolejną ogromną zaletą prostownicy jest gładka, zaokrąglona obudowa, która natychmiast chłodzi włosy i tworzy długotrwałe loki. Optymalną kontrolę każdej stylizacji zapewni ci łatwa do chwytania, chłodna końcówka urządzenia. Zapomnij o oparzeniach!

Idealnie proste włosy już po jednym przeciągnięciu

Podobnie jak zwykła prostownica, 2w1 Curl & Straight Confidence ma dwie podgrzewane płytki, które po zamknięciu stykają się ze sobą na płasko, aby wygładzić i wyprostować twoje włosy. Mikro grzebienie delikatnie chwytają za włosy, zapewniając, że każde pasmo jest przechwytywane. Dzięki temu efekt idealnie wyprostowanych włosów można uzyskać już po jednym przeciągnięciu! Prostownica 2w1 Curl & Straight Confidence Remington gwarantuje również błysk i blask włosów, bez skręconych pasm! Jest to zasługa zaawansowanych, ultra gładkich płytek ceramicznych z domieszką antystatycznego turmalinu. Piękna fryzura jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Wybierz najlepszą temperaturę dla swoich włosów

Marka Remington jako ekspert od stylizacji fryzur, zdaje sobie sprawę, że wszystkie włosy są wyjątkowe. Właśnie dlatego wprowadził możliwość ustawień temperatury w zakresie 150ºC -230ºC. Dzięki tej funkcji możesz dobrać najlepszą temperaturę do swojego rodzaju włosów i nie martwić się, że stylizacja wpłynie na ich stan.
Jako podpowiedź zalecamy:

150ºC -170ºC - W przypadku delikatnych, zniszczonych lub rozjaśnionych włosów
170ºC -210ºC - Normalne, zdrowe włosy
210ºC -230ºC - Grube i trudne w ułożeniu włosy

A jakie są wrażenia naszej redaktorki po teście prostownicy Curl & Straight Confidence od Remington?

Do tej pory do stylizacji włosów zawsze używałam lokówki i prostownicy. Ten gadżet sprawił jednak, że konieczność stosowania obu stała się wspomnieniem! Prostownico - lokówka jest prosta w obsłudze i co bardzo ważne – bezpieczna, gdyż oparzenia podczas modelowania są praktycznie niemożliwe. Ergonomiczny kształt otwiera przed nami wachlarz stylizacyjnych możliwości, od burzy loków po subtelne i klasycznie wygładzone stylizacje. To także ogromna oszczędność miejsca!

Materiał powstał we współpracy z marką Remington.

zdjęcie główne: AdobeStock

zdjęcia: materiały PR
An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.

Nasze propozycje