Poprzedni artykuł: Bardziej jedwabiste i pełne blasku włosy krok po kroku z Dove Pure Car... Następny artykuł: Vlogerka grav3yardgirl kręci włosy na... Cheetosy!

Top 7: nowości do pielęgnacji włosów

W ramach przygotowań do nadejścia chłodniejszych dni warto zadbać m.in. o kondycję naszych zmęczonych słońcem włosów. Producenci kosmetyków do ich pielęgnacji nie próżnują i proponują nam szereg nowości – specjalnie dla Was wybrałyśmy 7 najciekawszych!

Letnie tygodnie, choć bez wątpienia przyjemne, często są wyzwaniem dla naszych włosów. Wysoka temperatura, morska bryza i promienie słoneczne mogą skutkować wysuszeniem kosmyków, które tracą nawilżenie i połysk, a czasem nawet jednolity kolor.

Na szczęście już za pomocą samej domowej pielęgnacji jesteśmy w stanie zaradzić większości z tych problemów. Systematyczne stosowanie odżywek i nawilżających maseczek najczęściej jest w stanie widocznie poprawić kondycję włosów. Dobrym pomysłem może być też sięgnięcie po produkty zawierające odżywcze olejki lub wręcz kilkutygodniowe olejowanie włosów.

Z myślą o powakacyjnej pielęgnacji przejrzałyśmy ostatnie propozycje znanych marek i wybrałyśmy 7 nowości do pielęgnacji włosów, które naszym zdaniem mogą Was zainteresować. Znalazło się też coś dla Waszych mężczyzn ;)

Zapraszamy do galerii!

Uwaga: Bardzo zniszczone, postrzępione włosy mogą okazać się niemożliwe do samodzielnego odratowania – jeśli są w naprawdę złej kondycji, koniecznie odwiedź swojego fryzjera!

Zobacz też: Top 5 z KWC: najlepsze akcesoria do długich włosów

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 19:18

Zobacz także

Nasze propozycje