Poprzedni artykuł: 8 pomysłów na prezent dla włosomaniaczki Następny artykuł: Nowe trendy w farbowaniu - koloryzacja 3D

Nowy TREND - #galaxyhair

Motywy galaktyczne i kosmiczne są modne od wielu sezonów. Swego czasu absolutnym szałem były kosmiczne legginsy, potem manicure ze wzorem galaxy, a teraz Droga Mleczna wylądowała na… włosach! Poznajcie gorący trend z Instagrama – #galaxyhair!
Nowy TREND - #galaxyhair

Kolorowe włosy (w tym również siwe) są na topie od dawna, jednak tak wielowymiarowy efekt, jaki zapewnia koloryzacja galaxy, jest niespotykany i bardzo oryginalny. Pewnie dlatego na punkcie zdjęć z hasztagami #galaxyhair i #spacehair oszalał Instagram! Galaktyczna koloryzacja to nic innego, jak tonowanie włosów przez wiele nasyconych odcieni zieleni, błękitu, czerwieni, różu oraz fioletu. Farba nakładana jest na uprzednio dekoloryzowane włosy tak, by odcienie nachodziły na siebie płynnie. Taki rodzaj farbowania niestety niszczy i uwrażliwia włosy, dlatego należy o nie bardzo uważnie dbać, jeśli zdecydujemy się na taki zabieg.

Nowy TREND - #galaxyhair
Nowy TREND - #galaxyhair

Kosmiczne włosy to propozycja raczej dla młodych osób, ale czasem żałujemy, że nie mamy bardziej odważnego społeczeństwa, bo z jednej strony oczywiście cenimy naturalność, ale z drugiej taka koloryzacja – niezwykle barwna i oryginalna jest piękna i mogłaby być  ozdobą szarych miast. :)

Nowy TREND - #galaxyhair
Nowy TREND - #galaxyhair

źródła zdjęć: Pinterest, Instagram

Podobają się Wam galaktyczne włosy?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 marca 2019, 17:20

Zobacz także

Nasze propozycje