Poprzedni artykuł: Ta maska to ratunek dla żółtego blondu. I nie jest fioletowa, a... cza... Następny artykuł: Wegańskie desery… dla naszych włosów! Poznajcie markę VEGAN Desserts

Anna Wendzikowska rozjaśniła włosy! Teraz ma modną koloryzację money pieces

Ania Wendzikowska wybrała fryzurę, którą nosi także Beyonce! Jak w niej wygląda?

Anna Wendzikowska raczej nie eksperymentuje z fryzurą. Odświeża tylko czekoladowy odcień i podcina końcówki. Dawno nikt jej nawet nie widział w grzywce, bo zawsze nosi przedziałek z boku. Tym razem jednak postanowiła zaszaleć i zdecydowała się na koloryzację w stylu Beyonce.

Nowy kolor włosów Anny Wendzikowskiej

Ten sposób farbowania włosów wymyśliła Rita Hazan. Piękną koloryzację money pieces przetestowała na włosach Beyonce i to był strzał w dziesiątkę. Fani byli zachwyceni taką propozycją. Nic dziwnego, że ten trend zaczął się powoli przenosić do Polski. Anna Wendzikowska jako pierwsza z gwiazd zdecydowała się na podobny eksperyment. Pojawiła się w salonie Gaba Hair, z którego usług korzysta również Anna Lewandowska.

Gabriela Zalewska ma niebywałe wyczucie i doskonale wie, jaka koloryzacja będzie pasowała najlepiej do kobiety. Wystarczyło kilka jaśniejszych pasemek rozmieszczonych w strategicznych miejscach, aby cera Ani Wendzikowskiej wydała się rozpromieniona. Można śmiało powiedzieć, że ta zmiana odjęła jej kilka lat.

Wykonanie takiej koloryzacji nie należy do najtrudniejszych, ale mimo wszystko wymaga wprawy oraz zmysłu estetyki stylisty fryzur. Money pieces to rozjaśnione pasma, które przechodzą płynnie w kolor reszty włosów. Technika przypomina nieco balayage, ale tutaj nie rozmieszczamy licznych pasemek na całej fryzurze. Skupiamy się wyłącznie na niewielkich akcentach przy twarzy.

Kluczowe jest jednak, aby te pasemka nie zaczynały się przy nasadzie włosów. Zdecydowanie lepiej wyglądają, kiedy stopniowo przechodzą z ciemniejszych w jaśniejsze - najlepiej chłodny lub miodowy blond. Takie rozwiązanie jest świetną propozycją dla kobiet, które nie chcą farbować całych włosów, ale jednak oczekują zauważalnej zmiany w ich kolorze. W dodatku rozjaśnienia przy twarzy odmładzają i optycznie wyszczuplają twarz. Jak to działa? Za pomocą jasnych pasemek tworzy się iluzję. 

To jak rozświetlacz i bronzer w jednym. Skóra wygląda na złotą i zdrową, a ponieważ z tyłu za grzywką znajdują się ciemne włosy to cień optycznie konturuje kości policzkowe. - tłumaczyłyśmy w artykule na temat tej koloryzacji.

Mamy nadzieję, że znalazłyście już rozwiązanie dla siebie pod kątem pomysłu na kolejną koloryzację. A może już wcześniej się na nią zdecydowałyście?:)

Zdjęcie główne: Instagram.com/aniawendzikowska 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 listopada 2019, 03:23

Nasze propozycje