Poprzedni artykuł: Test redakcji: Innowacyjna gama do pielęgnacji długich włosów „Dream L... Następny artykuł: Anna Lewandowska zrobiła sobie trwałą? Jej fryzura to spore zaskoczeni...

Ależ Eliza z 'Warsaw Shore' się zmieniła! W tym kolorze włosów jest wręcz nie do poznania

Fryzury, , tagi: Warsaw Shore
Eliza Trybała porzuciła wulgarny wizerunek i bardzo szybko z imprezowiczki stała się przykładną żoną i matką. Dowodem na to są jej kolejne metamorfozy. Po wizycie u fryzjera jest wręcz nie do poznania.

Przemiana Elizy z "Warsaw Shore" jest naprawdę spektakularna. Jeszcze na początku programu nosiła włosy w kolorze platynowego blondu, który w połączeniu z bardzo opaloną skórą tworzył efekt rodem z koszmarów. Później przefarbowała się na brąz, a teraz wybrała jeszcze odważniejszy kolor. Niektórzy uważają jednak, że to peruka. Słusznie?

Jak zmieniła się Eliza z "Warsaw Shore"?

Chyba z ręką na sercu możemy powiedzieć, że Eliza jako jedyna z uczestniczek "Warsaw Shore" zachowała zdrowy umiar w poprawianiu urody. Zmiany, których dokonała nie są na tyle znaczące, aby mieć problem z rozpoznaniem jej na zdjęciach jeszcze z czasu programu. Tak, powiększa usta i tak, zagęszcza rzęsy. Jednak w porównaniu do Eweliny Kubiak, na którą regularnie wylewa się fala hejtu, Eliza zaskakująco dobrze pokierowała swoją "karierą". Sama chyba nie przypuszczała, że ten program pozwoli jej znaleźć męża i ojca swoich dzieci.

Mama dwóch pięknych córeczek, jak sama przyznała, kiedyś wyznawała zasadę, że im mniej ubrań, a więcej makijażu, tym lepiej. Sporo się jednak od tamtej pory zmieniło. Wizerunek imprezowiczki to już zdecydowanie nie jest bajka Elizy. Nowa fryzura to jeden z dowodów na to, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, a celebrytka nie ma zamiaru wracać do żółtego blondu:

Fani Elizy nie szczędzą jej komplementów. Być może dlatego, że mimo kilku zmian, w przeciwieństwie do koleżanek z programu, nadal wygląda dość naturalnie. Pod zdjęciami z nową fryzurą internauci wprost nie mogli wyjść z zachwytu. Co niektórzy odkryli jednak małe oszustwo :).

Eliza tak naprawdę nie przefarbowała włosów. Na zdjęciu oznaczyła instagramowy profil @sylviastylee, który zajmuje się sprzedażą peruk. Ceny w sklepie online zaczynają się już od 99 dolarów, czyli od około 400 zł. W dodatku przesyłka jest zupełnie darmowa. 

Myślicie, że ten kolor włosów pasuje do Elizy?

Zdjęcie główne: Instagram.com/elizka_trybala

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 06:55

Zobacz także

Nasze propozycje