Poprzedni artykuł: Poznaj wyniki testu Pantene Intensywna Regeneracja! Następny artykuł: Stylowe fryzury na ślub – trendy 2015

NOWY TREND - siwe włosy! Hit czy kit?

W ostatnim czasie na Instagramie możemy obserwować wysyp zdjęć opatrzonych hasztagiem greyhair czy grannyhair. Moda na siwe włosy zatacza coraz szersze kręgi i znajduje coraz więcej zwolenniczek.

W czasach, w których „wszystko już było”, każdy mniej opatrzony trend elektryzuje odbiorców. Modzie na siwe włosy uległa między innymi Margaret, która niedawno zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie uwieczniające metamorfozę i Patrycja Kazadi, a nieco wcześniej Kylie Jenner, której „posiwiały” końcówki włosów oraz Lady Gaga, która prezentowała burzę siwych loków.

siwe włosy - nowy trend

Jednak moda na włosy inspirowane starszymi paniami nie jest zupełną nowością – kilka lat temu siwizna też była na topie – wówczas szare włosy nosiły między innymi P!nk, Kelly Osbourne i Rihanna.

siwe włosy - nowy trend

Większość gwiazd zmienia kolor włosów tylko na chwilę, by skoncentrować uwagę mediów wokół własnej osoby, niemniej na Instagramie wpisując np. #grannyhair możemy znaleźć mnóstwo zdjęć zwykłych dziewczyn zainspirowanym tym trendem. Udowadniają one, że siwe włosy nie muszą dodawać lat, a odcień dobrany odpowiednio do typu urody, może być równie atrakcyjny, jak inne kolory włosów.

siwe włosy - nowy trend

Źródło powyższych zdjęć: Instagram dyed.colored.hair i Instagram scarlet_kiku

Sprawdźcie, które farby z KWC zapewnią efekt szarych włosów:

Farba Chantal Variete

odcień Gołębi Blond

Farba Schwarzkopf Palette

odcień Srebrzysty Blond

Szampon koloryzujący Schwarzkopf Palette

odcień Gołębi

Farba Joanna Naturia Color

odcień Gołębi Popiel

Farba Delia Cameleo

odcień Jasny Księżycowy Blond

Polecamy też: sekret zmiany koloru włosów Kim Kardashian i pomysły na fryzurę dla blondynki

Co sądzicie o tym trendzie?

zdjęcia: BE&W, ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 sierpnia 2019, 18:12

Nasze propozycje