Poprzedni artykuł: Jennifer Lopez ma nową supermodną grzywkę! Wygląda w niej jeszcze młod... Następny artykuł: Piotr Stramowski już nie jest superprzystojniakiem! Aktor przeszedł dr...

W Rossmannie pojawiła się szczotka do oczyszczania włosów. Jest dostępna w promocji!

Szczotka do oczyszczania włosów? Jeśli nigdy o niej nie słyszałaś, efekty jakie można dzięki niej uzyskać, skuszą cię do zrobienia zakupów.

Nazwa tej szczotki brzmi dla ciebie dość enigmatycznie? Bez obaw :). Działa na włosy niczym odkurzacz i wcale ich nie wyrywa. Doskonale radzi sobie z wyczesywaniem wszelkiego rodzaju środków stylizujących. Jej cena regularna wynosi 26,99 zł, a teraz można kupić ją za zdecydowanie mniej.

Szczotka oczyszczająca do włosów w Rossmannie

Od 30 października do 9 listopada w drogeriach Rossmann obowiązuje nowa gazetka. Dłonie najbardziej powinny zacierać posiadaczki karty Klubu Rossmann, ponieważ tylko one będą mogły skorzystać z promocji na szczotkę oczyszczającą do włosów For Your Beauty, Professional, która po rabacie kosztuje 19,39 zł. Z tej szczotki na pewno będą zadowolone kobiety z krótkimi włosami, których ułożenie wymaga użycia czasami sporej ilości środków stylizujących. Jak działa?

Czyści oraz pielęgnuje włosy, nadając im jedwabisty połysk. Połączenie gęsto osadzonego włosia naturalnego i nylonowego o różnej długości umożliwia dokładne rozczesanie włosów. Szczotka usuwa resztki produktów do stylizacji włosów, takich jak lakiery, żele czy pianki. Naszym zdaniem świetnie sprawdzi się również do rozprowadzania suchego szamponu, aby uniknąć białych plam na czubku głowy

Przetestujecie jej działanie? :)

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 23:26

Zobacz także

Nasze propozycje