Poprzedni artykuł: Owocowo-kwiatowy suchy szampon Batiste Eden Następny artykuł: Trwałe loki na ślub – zrób je sama!

Kevin Murphy Un Tangled - włosy na wakacjach

UN.TANGLED to nowość w kolekcji profesjonalnych produktów do włosów marki Kevin.Murphy. Bogata w składniki odżywcze formuła zawiera nawilżający i regenerujący włosy ekstrakt z australijskich owoców takich jak: pustynna limonka, śliwka Illawera, Burdekin i Kakadu.

Odżywka odbudowuje i chroni włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury oraz sprawia, że ich rozczesywanie staje się idealnie łatwe. UN.TANGLED nakłada się na świeżo umyte włosy i rozczesuje. UN.TANGLED to wakacyjny produkt, który działa jak odżywka oraz kosmetyk do stylizacji. Idealny produkt dwa w jednym, który jest niezbędny w podczas wakacji!

Odżywka Kevin Murphy Un Tangled:

odżywka un tangled kevin murphy

Składniki roślinne pochodzące z upraw ekologicznych: pustynna limonka, cytryna, śliwka Illawera, śliwka Burdekin i Kakadu zostały wybrane ze względu na swoją niezwykłą odporność na trudne warunki atmosferyczne oraz hydrofilowe właściwości, które polegają zdolności pobierania wilgoci z powietrza. Owocowe te bogate są w witaminy, przeciwutleniacze i niezbędne, nienasycone kwasy tłuszczowe okazały się rozwijać pomimo trudnych warunków klimatycznych, dzięki czemu ich ekstrakty sprawiają, że włosy stają się idealnie gładkie i pełne blasku. Ekstrakt ze złotego bambusa – bogaty w antyoksydanty ekstrakt, posiada właściwości kojące, dzięki czemu zapobiega podrażnieniom i uszkodzeniom struktury komórek włosów. Jest bogatym źródłem witamin, flawonów, kwasów fenolowych, laktonów oraz poliozy. Pieprz tasmański posiada właściwości przeciwzapalne, które koją podrażnioną codzienną pielęgnacją i stylizacją skórę głowy. Anyż Myrtle zwiększa wytrzymałość włosów i ich elastyczność zapewniając im jednocześnie blask.

Cena: 110zł/150ml

Produkt dostępny na hair2go.pl

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 23:16

Zobacz także

Nasze propozycje