Poprzedni artykuł: Cudowne włosy z nowymi olejkami Garnier Fructis Następny artykuł: INFINIUM w nowej formule od L`Oréal Professionnel

Dwufazowa odżywka w sprayu z keratyną Bioelixire Argan Oil

Idealnym rozwiązaniem na skrócenie czasu pielęgnacji jest nowa odżywka Bioelixire Argan Oil, której nie trzeba spłukiwać!
Bioelixire Argan Oil

Nowa odżywka Bioelixire Argan Oil ma dwie warstwy. W górnej, lżejszej ukryte są drogocenne olejki takie jak: olejek arganowy, olejek jojoba i olejek słonecznikowyKompozycja kwasów tłuszczowych oleju arganowego gwarantuje optymalne nawilżenie włosów. Witamina E zawarta w oleju arganowym i słonecznikowym jest zaś jednym z najsilniejszych antyoksydantów – przewidziała wolnym rodnikom, działa nawilżająco oraz spowalnia proces starzenia się skóry głowy i włosów. Olejek jojoba zwiększa przyswajalność i wchłanianie składników olejku arganowego, a dodatkowo przeciwdziała utracie nawilżenia. Natomiast olejek słonecznikowy zmiękcza, regeneruje i nadaje blask. Tak bogata kompozycja składników nie tylko skutecznie odżywia włosy, ale także sprawia, że łatwo się rozczesują i nie elektryzują podczas stylizacji.

Dolna warstwa jest mixem keratyny i filtrów UV, dzięki którym produkt świetnie nadaje się także na lato jako parasol ochronny dla włosów. Dodatek płynnej keratyny, która jest jednym z najskuteczniejszych składników regeneracyjnych, wnika we włókno włosa i odbudowuje go od środka. Dzięki niej pasma staja się mocne, zdrowe, dużo gładsze i pełne blasku.

Cena 27zł/250ml

Dostępna w sieciach HEBE i Rossman

 

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2020, 16:30

Nasze propozycje