Poprzedni artykuł: Koczek z warkoczem krok po kroku - stwórz idealną fryzurę na upał! Następny artykuł: Kevin Murphy PLUMPING - gęste i pogrubione włosy

Odżywki Biały Jeleń - hipoalergiczny ratunek dla włosów

Reakcje alergiczne na stosowane farby do włosów, intensywnie perfumowane szampony czy twardość wody sprawiają, iż szukamy łagodnego produktu do mycia włosów, który nie tylko doskonale oczyści włosy, ale po kilku zastosowaniach złagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry głowy, czego efektem będą zdrowo, wyglądające i lśniące włosy. Wypróbuj hipoalergiczne odżywki do włosów Biały Jeleń!
Odżywki do włosów Biały Jeleń

Hipoalergiczna odżywka do włosów Biały Jeleń z czystą bawełną i proteinami pszenicznymi została opracowana dla osób z dolegliwościami alergicznymi, problemami charakterystycznymi dla wrażliwej skóry głowy oraz suchych, zniszczonych i łamiących się włosów z tendencją do puszenia się. Nie obciąża włosów, dając efekt delikatnego wygładzenia. Dzięki zawartości specjalnych protein keratyny struktura włosa jest selektywnie odbudowywana w uszkodzonych miejscach. Proteiny wbudowują się w strukturę włosów, poprawiają ich wygląd, nadają połysk i ułatwiają rozczesywanie.

Składniki aktywne odżywki:

  • Proteiny pszeniczne i oligosacharydy, które intensywnie nawilżają i odżywiają włosy;
  • Olej ze słodkich migdałów idealnie odżywiający nie tylko włosy ale również skórę głowy;
  • Witaminy AEF, bomba witaminowa wspomagająca proces regeneracji suchych włosów.
Odżywki do włosów Biały Jeleń

Hipoalergiczna odżywka do włosów Biały Jeleń z chlorofilem i proteinami keratyny to produkt opracowany z myślą o osobach z dolegliwościami alergicznymi, problemami charakterystycznymi dla wrażliwej skóry głowy oraz tłustych włosów, również z suchymi, zniszczonymi końcówkami. Nie obciąża włosów, zapobiega ich elektryzowaniu się oraz nie powoduje dodatkowego efektu szybszego przetłuszczania się. Dzięki zawartości specjalnych protein keratyny struktura włosa jest selektywnie odbudowywana w uszkodzonych miejscach. Proteiny wbudowują się w strukturę włosów, poprawiają ich wygląd, nadają połysk i ułatwiają rozczesywanie.

Składniki aktywne odżywki:

  • Olej ze słodkich migdałów idealnie odżywiający nie tylko włosy ale również skórę głowy;
  • Chlorofil, pielęgnujący skórę ze skłonnościami do przetłuszczania się;
  • Biotyna, która hamuje nadmierną aktywność gruczołów łojowych

Odżywki BIAŁY JELEŃ nie zawierają silikonów, chlorków, izopropanolu, sztucznych barwników i alergenów.

Cena - ok. 9,90zł/200ml

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2020, 13:44

Nasze propozycje