Poprzedni artykuł: W tych fryzurach przetańczysz całą (studniówkową) noc! Następny artykuł: Suche szampony mają teraz konkurencję? Nadchodzi... sucha pianka!

Najlepsze odżywki do suchych włosów! Nawilżą, ale nie obciążą

Włosy często znoszą koloryzację, prostowanie, a na dodatek zimą nieobce jest im suche powietrze. Pamiętajcie o ich odpowiedniej pielęgnacji.

Jeżeli zależy nam na poprawie kondycji włosów, trzeba pamiętać, że nie możemy sięgać po odżywki i szampony jedynie wtedy, kiedy zauważamy problem. Działanie wielu produktów może nas usatysfakcjonować już po jednym użyciu, ale żeby włosy naprawdę "odżyły", potrzebna jest systematyczność. Odżywka użyta raz na miesiąc na niezbyt wiele się zda;)

Skuteczność odżywek i szamponów warto także wzmacniać maskami, które charakteryzują się bogatszym składem.
Dzisiaj jednak skupiamy się na odżywkach, które pozwalają nam na uporanie się z suchymi, łamliwymi włosami, które często nie tak łatwo rozczesać. Odżywki pomagają także poskromić elektryzujace się kosmyki. 

Boicie się jednak, że jeżeli odżywka jest mocno nawilżająca i regenerująca, to będzie ona obciążała włosy? Przygotowałyśmy dla Was opinie Wizażanek o najlepiej ocenianych odżywkach do suchych włosów. Sprawdźcie, które się sprawdzają. 

Polecamy także:  Warkocz w kształcie korony, czyli najbardziej romantyczna fryzura na świecie!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 02:46

Zobacz także

Nasze propozycje