Poprzedni artykuł: Tych koloryzacji powinnaś unikać. One dodadzą Ci nawet kilka lat Następny artykuł: Masz krótkie włosy, ale marzysz o ombre? To możliwe!

"Ogniste" włosy podbijają Instagram. I wcale nie chodzi o rudy kolor...

Fryzury, , tagi: farbowanie włosów
Przy tej koloryzacji do zakochania wystarczy naprawdę jeden krok :). Ognista burza włosów podbija serca kobiet na Instagramie i coraz więcej decyduje się na takie odważne połączenie kolorów.

Trudno przejść obok takiej fryzury obojętnie. Włosy wyglądają tak, jakby dosłownie płonęły. Ten efekt jest możliwy do uzyskania dzięki połączeniu bardzo jaskrawych, wręcz neonowych barw. Podczas wykonywania koloryzacji „Phoenix hair” wykorzystuje się ognistą czerwień, pomarańcz, fiolet i żółty. Takie zestawienie daje naprawdę spektakularny efekt nie do podrobienia.

Zobacz także:Włosy, które świecą w ciemności? Czy to w ogóle jest możliwe?

Kolorem bazowym jest zwykle czerwony i pomarańczowy. Pozostałe to zaledwie refleksy, które podbijają efekt płonących włosów. Niektóre kobiety decydują się na wplecenie między kosmyki także różowych pasemek. Pojawiają się również o wiele bogatsze, purpurowe tony, stanowiące podstawę do wykonania ognistego ombre.

Wszystkie te koloryzacje wyglądają jeszcze bardziej spektakularnie w fantazyjnym upięciu. Ale nawet zaplecenie dwóch dobieranych warkoczy będzie robiło wrażenie na przechodniach.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak prezentuje się trend „Phoenix hair”.

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/167618417359131062

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2020, 23:58

Nasze propozycje