Poprzedni artykuł: Z twojej łazienki prosto na wybiegi - obciachowa klamra do włosów jest... Następny artykuł: Agnieszka Dygant zmieniła kolor włosów! 'Zwykle szatynkom nie jest dob...

Za karę obciął nastoletniej córce włosy "na chłopaka". Sprawą zajmuje się... policja

Fryzury, , tagi: krótkie włosy
Na urodziny mama zabrała nastoletnią Kelsey do fryzjera. Nowa fryzura tak rozwścieczyła ojca i macochę dziewczynki, że zdecydowali się na drastyczne rozwiązanie.

Strażak z Ohio i jego żona zmusili córkę mężczyzny do obcięcia wszystkich włosów i pozostawienia pasm o długości dosłownie kilku centymetrów. Powód? Nie byli zachwyceni, że nastolatka zrobiła sobie pasemka... 

Ojciec zmusił córkę do obcięcia włosów

W publicznym wpisie na Facebooku matka dziewczynki, Christin Johnson, udostępniła trzy zdjęcia Kelsey. Pierwsze zostało zrobione krótko po tym, jak fryzjer wykonał u nastolatki rozjaśnione pasemka, dwa kolejne - pokazują dziewczynkę z bardzo krótką fryzurą. Za to przymusowe cięcie odpowiadają Schaffen Frederick i jego żona Sarah Murray, ojciec i macocha Kelsey.

Christin pozwoliła córce na delikatne refleksy, ponieważ miał to być jej prezent urodzinowy. Ale przez ojca dziewczynka nie będzie dobrze wspominać tego wyjątkowego dnia. Patrząc na zdjęcia zasłaniającej twarz dziewczyny, nietrudno się domyślić, że jest załamana nietypową karą.

Zobacz także:Szampon, który unosi włosy u nasady, a kosztuje 8 zł

Frederick i Murray są obecnie przesłuchiwani, a w ich sprawie prowadzone jest dochodzenie. Problemem zainteresowała się nie tylko policja, ale również opieka społeczna. Oboje zostali też zawieszeni w obowiązkach przez pracodawcę - lokalną straż pożarną.

Pracuję w zawodzie od 1992 roku i jeszcze nigdy nie prowadziłem sprawy takiej, jak ta - powiedział szef policji Haskins, Colby Carroll, w wywiadzie dla Cleveland's Fox 8.

Post na Facebooku ze zdjęciami Kelsey bardzo szybko stał się niezwykle popularny. Historię udostępniono dalej już 25 tysięcy razy. Pod zdjęciami pojawiło się prawie trzy tysiące komentarzy i tyle samo polubień. Ludzie wysłali wiele pozytywnych wiadomości, w których kierowali do Kelsey oraz jej matki wiele słów wsparcia. 

- Jesteś piękna i twoje włosy wcale nie są tego wyznacznikiem.

- Są inne sposoby na długie włosy, peruki, doczepy oraz inne dodatki. Musisz też wiedzieć, że masz prawo powiedzieć "nie". Nawet jeżeli kierujesz te słowa do kogoś tak bliskiego jak rodzina.

- Jestem ojcem nastolatki i ja też nie lubię, gdy farbuje włosy, ale ta sytuacja jest wręcz obrzydliwa.

O tym, co spotkało młodą Amerykankę zrobiło się bardzo głośno. Zaledwie kilka dni po tym, jak jej matka opublikowała druzgocący wpis na Facebooku, lokalny salon fryzjerski zaoferował wsparcie. Jego pracownicy pomogli dziewczynie wybrać perukę, która przywróciła jej nieco pewności siebie.

Nikomu chyba nie musimy tłumaczyć, jak taki incydent może wpłynąć na psychikę dziecka. Na razie nie postawiono żadnych zarzutów macosze oraz ojcu nastolatki. Sprawa jest w toku.

Jak uważacie - w jakim stopniu rodzice mogą ingerować w wygląd nastolatków? W jakim wieku można już zacząć z koloryzacją włosów? Jesteśmy ciekawi waszych opinii.

Zdjęcie główne: Facebook.com/christin.johnson.10

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2019, 09:01

Zobacz także

Nasze propozycje