Poprzedni artykuł: Suszarki Braun PowerPerfection - uwolnij się od dnia przeciętnych włos... Następny artykuł: Poznaj wyniki testu Pantene Intensywna Regeneracja!

Olaplex - sekret metamorfozy włosów Kim Kardashian

Fryzury, , tagi: jak pielęgnować włosy
Sekretem spektakularnej metamorfozy koloru włosów Kim Kardashian jest Olaplex! Sprawdź czym jest!
olaplex

System pielęgnacji włosów OLAPLEX, został stworzony, aby replikować oraz regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja czy rozjaśnianie, działania wysokiej temperatury oraz uszkodzeń mechanicznych. Olaplex odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów, dzięki czemu włosy są zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące. System Olaplex umożliwia radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji. Żaden z produktów Olaplex nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, glutenu i nigdy nie był testowany na zwierzętach.

W skład Systemu Olaplex pielęgnującego włosy wchodzą:

OLAPLEX BOND MULTIPLIER – Dodany do dowolnego produktu do koloryzacji włosów: farby, pudru czy kremu rozjaśniającego rekonstruuje uszkodzone lub zerwane wiązania włosów i zapobiega ich dalszym uszkodzeniom.
OLAPLEX BOND PERFECTOR No.2 – Nie jest odżywką, aktywatorem ani neutralizatorem. Wykorzystano w nim ten sam składnik aktywny, co w Bond Multiplier No.1 i jest on stosowany dla połączenia pozostałych mostków dwusiarczkowych przed i po zabiegach chemicznych. Przywraca włosom siłę, strukturę i integralność.
OLAPLEX No.3 HAIR PERFECTOR – Jest to część systemu Olaplex przeznaczona do stosowania  w domu. Zawiera ten sam składnik aktywny co Bond Multiplier No.1 i Bond Perfector. Umożliwia regenerację i utrzymanie silnych, zdrowych włosów między zabiegami, ponieważ kontynuuje utrzymywanie wiązań we włosach.

Zabieg Olaplex wykonać można wyłącznie w dobrych salonach fryzjerskich.
Ceny zabiegu uzależnione są od długości włosów.

Więcej informacji na: www.facebook.com/olaplexpolska i www.hair2go.pl

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 sierpnia 2019, 17:57

Nasze propozycje