Poprzedni artykuł: Domowy sposób na zwiększenie objętości włosów - za grosze Następny artykuł: Metaliczna koloryzacja bez niszczenia włosów i wizyty u fryzjera. Zrob...

Pamiętacie Olgę Bołądź z króciutkimi włosami? Teraz jest... zupełnie łysa!

Olga Bołądź po raz kolejny zaskoczyła swoją fryzurą. Zobaczcie, jak się prezentuje bez włosów. Co na to jej fani?

Olga Bołądź po raz kolejny zaskoczyła fanów swoją fryzurą. Zapewne wiele osób pamięta ją z roli w produkcji "Służby specjalne" z 2014 roku, gdzie prezentowała krótkie włosy wygolone po bokach, przez co fryzura wyglądała na typowo męską. Wszyscy uważali tę stylizację za bardzo odważną, ale teraz możecie zobaczyć aktorkę ogoloną na zero!

Polecamy:  Domowy sposób na zwiększenie objętości włosów - za grosze

olga bołądź

Olga Bołądź łysa?

Aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym nie ma włosów! Podpisała je humorystycznie: "W taki mróz to chyba uszka się przeziębią". 

Na zdjęciu Olgi Bołądź pojawia się pędzelek, więc wiele osób zastanawiało się, czy służy on nałożeniu kosmetyku do golenia czy do charakteryzacji. Co na tę metamorfozę powiedzieli fani?

Polecamy:  Marina podzieliła się trikami na piękne włosy. Wcale nie chodzi o drogie kosmetyki...

"Nadal Pani ładnie wygląda ☺️"
"Piękna twarz obroni każda fryzura! Ale bez czapki ani rusz ;-)"
"Tobie kobieto każda fryzura pasuje :)"
"Kobieta, która niczego się nie boi ✌️ Szacunek "

Czy Olga Bołądź zgoliła włosy? Spokojnie, to tylko charakteryzacja do nagrania "SNL Polska". To kultowy program satyryczny, który podbił serca Amerykanów, a od jesieni nadawany jest w Polsce na platformie Showmax. Co tydzień możemy zobaczyć tam nowe pokolenie aktorów komediowych, nie brakuje również gości specjalnych i muzycznych. Olga Bołądź ma poprowadzić odcinek z 27 stycznia, a biorąc pod uwagę fryzurę, przypuszczamy, że będzie tam parodiowała swoją rolę z filmu "Służby specjalne".

Co sądzicie o nowej fryzurze aktorki? 

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 10:00

Zobacz także

Nasze propozycje