Poprzedni artykuł: Blogerka pokazywała fanom, jak farbować włosy. Wyłysiała w kilka sekun... Następny artykuł: Nowości od Batiste już przetestowane! Marka po raz kolejny podbiła ser...

Olga Kalicka już tak nie wygląda! Rezygnacja z długich blond włosów to dobry pomysł?

Olga Kalicka przeszła drastyczną metamorfozę. Takiego koloru włosów jeszcze nie miała.

Olga Kalicka należy do tych gwiazd, które nieczęsto eksperymentują ze swoim wyglądem, zarówno jeśli chodzi o makijaż, fryzurę, jak i stylizacje. Gwiazda serialu „Rodzinka.pl” przyzwyczaiła nas już do tego, że na Instagramie, jak i czerwonym dywanie prezentuje się w stonowanych kolorach i sprawdzonych kolorach, które jedynie podkreślają jej naturalne piękno.

Niedawno młoda mama postanowiła jednak odświeżyć swoją fryzurę i zdecydowała się na subtelną koloryzację w najmodniejszym kolorze tego lata o wdzięcznej nazwie malinowy blond. Nałożony na chłodny odcień blondu różowy toner odświeżył wakacyjną fryzurę Olgi Kalickiej i dodał jej jeszcze więcej wdzięku i dziewczęcości. Tym razem aktorka postanowiła pójść o krok dalej i zdecydowała się na radykalne cięcie oraz… czarne włosy! Dobra zmiana?

Przeczytaj także: Katarzyna Dąbrowska ścięła swoje piękne włosy! I zrobiła to w słusznym celu...

Olga Kalicka w czarnych włosach z grzywką

Takiej fryzury po Oldze Kalickiej nikt się nie spodziewał! Aktorka, podobnie jak wiele gwiazd w tym sezonie, postanowiła przejść wakacyjną metamorfozę. Aktorka postanowiła przejść spektakularną przemianę i postawić na czarne włosy. Również cięcie zaskoczyło fanów gwiazdy serialu „Rodzinka.pl”. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie, Kalicka prezentuje się w prostej grzywce.

Nie trzeba było długo czekać, by pod postem pojawiło się wiele komentarzy.

Wyglądasz pięknie – pisze jeden z fanów.

Bardzo ślicznie – dodaje inny.

Dla wszystkich fanów nowej fryzury aktorki mamy jednak złą wiadomość. Czarne falowane włosy z grzywką to jedynie charakteryzacja na potrzeby sztuki „Trzy sypialnie”, którą można podziwiać na deskach teatru Kwadrat.

A jak wam podoba się aktorka w nowej odsłonie? Myślicie, że Olga Kalicka naprawdę powinna pofarbować włosy na czarno?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

5 lipca 2020, 21:38

Nasze propozycje