Poprzedni artykuł: Katarzyna Dąbrowska ścięła swoje piękne włosy! I zrobiła to w słusznym... Następny artykuł: Włosy pełne objętości?. To będzie kolejny, fryzjerski hit!

Olga Kalicka już nie jest blondynką! Takiego odważnego koloru włosów nikt się po niej nie spodziewał

Co za metamorfoza! Olga Kalicka zdecydowała się na odważną koloryzację. Dobra zmiana?

Olga Kalicka należy do tych gwiazd, które rzadko eksperymentują ze swoim wyglądem. Zarówno na Instagramie, jak i czerwonym dywanie gwiazda serialu „Rodzinka.pl” prezentuje się w sprawdzonych fasonach i stonowanych kolorach. Także w kwestii makijażu, jak i fryzury aktorka do tej pory była  bardzo zachowawcza i stawiała na naturalność. Nic więc dziwnego, że najnowsza metamorfoza wzbudziła wielkie poruszenie wśród jej fanów. Kalicka postanowiła odświeżyć swoją fryzurę i postawić na odważny kolor.

Przeczytaj także: Katarzyna Dąbrowska ścięła swoje piękne włosy! I zrobiła to w słusznym celu...

Olga Kalicka zmieniła kolor włosów

Takiej fryzury po Oldze Kalickiej nikt się nie spodziewał! Aktorka, podobnie jak wiele gwiazd w tym sezonie, postanowiła przejść wakacyjną metamorfozę. Na jej sięgających ramionach włosach pojawił się najmodniejszy kolor tego lata - malinowy blond. Jednak nie oczekujcie, że zobaczycie aktorkę w jaskraworóżowych włosach, jak te, w których niedawno pokazała się Marcelina Zawadzka. Malinowy blond to subtelna koloryzacja polegająca na nałożeniu różowego tonera na chłodny odcień blondu, dzięki czemu uzyskamy jedynie jasnoróżowe refleksy. Musimy przyznać, że odświeżona fryzura dodała Oldze Kalickiej jeszcze więcej wdzięku i dziewczęcości. 

Nie trzeba było długo czekać, by pod postem pojawiło się wiele głosów zachwyconych fanów.

Super kolorek na włoskach  - pisze jedna z internautek.

Olśniewająco – dodaje inna.

Jak cudownie wyglądasz – wtóruje inny.

Czy farbowanie włosów podczas karmienia piersią to dobry pomysł? Spokojnie, maleństwu aktorki nic nie zagraża. Farba nie wpływa negatywnie zarówno na jakość, jak i ilość pokarmu.

A co wy sądzicie o wakacyjnej metamorfozie gwiazdy „Rodzinki.pl”? Malinowy blond to dobry wybór?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

3 sierpnia 2020, 14:18

Nasze propozycje