Poprzedni artykuł: 6 naturalnych i tanich sposobów na przyspieszenie wzrostu włosów po ki... Następny artykuł: Pamela z Fit Lovers ma nową fryzurę! Po długich blond włosach nie ma ś...

Oliwia Bieniuk w nowej fryzurze! Ten kolor włosów jej pasuje?

Oliwia tłumaczy się na Instagramie z nowego koloru włosów. Okazuje się, że 16-latka zawdzięcza nową fryzurę... latu. Wierzycie?

Zdjęcie, które niedawno opublikowała na Instagramie Oliwia Bieniuk wywołało małe zamieszanie. Poszło o nową fryzurę córki Anny Przybylskiej. Już na pierwszy rzut oka widać, że 16-latka ma zdecydowanie jaśniejsze włosy. Okazuje się jednak, że wbrew pozorom nowa fryzura Bieniuk to nie efekt działania chemii! Oliwia utrzymuje, że swój aktualny kolor włosów zawdzięcza słońcu. I my jej wierzymy!

Nowa fryzura Oliwii Bieniuk

Patrząc na zdjęcie, które niedawno Oliwia Bieniuk opublikowała na Instagramie można by pomyśleć, że jest kolejną celebrytką, która przefarbowała włosy na jaśniejszy blond. Nie byłoby w tym nic dziwnego - w końcu nie od dziś wiadomo, że ten kolor włosów dodaje urody prawie każdej kobiecie. ;-) Ale Oliwka przekonuje, że swoje rozjaśnienie włosów to skutek uboczny pięknej pogody. Kiedy jedna z internautek zapytała ją w komentarzu, czy ufarbowała włosy, Bieniuk odpowiedziała:

No właśnie nie. To od słońca tak mi się rozjaśniły.

Od kilku tygodni cieszymy się w Polsce najpierw wyjątkowo słoneczną wiosną, a teraz także latem. Wystawianie włosów na działanie silnego słońca faktycznie powoduje ich rozjaśnienie. Rozszczelnia się osłonka włosa zbudowana z zachodzących na siebie łusek i promienie słoneczne wnikają do jego warstwy korowej. Tam właśnie dochodzi do utlenienia melaniny - pigmentu odpowiedzialnego za kolor włosów.

Fot.: Instagram

Zobacz także: Nie niszczą włosów i są bardzo tanie – te metody rozjaśniania pamiętają jeszcze nasze babcie!

Nam Oliwia Bieniuk w tak delikatnie i naturalnie rozjaśnionych włosach bardzo się podoba. W wy co myślicie o jej nowej fryzurze?

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lipca 2019, 04:13

Nasze propozycje