Poprzedni artykuł: Kasia Zielińska znowu eksperymentuje z wizerunkiem! Zobacz jej odważną... Następny artykuł: Czy doczepy niszczą włosy? Ta gwiazda musiała je drastycznie skrócić!

Oliwia Bieniuk obcięła włosy! Teraz jeszcze bardziej przypomina Annę Przybylską

Długie włosy Oliwii Bieniuk to już przeszłość. Na Instagramie pokazała się w zupełniej nowej fryzurze!

Córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka stała się bardzo szybko rozpoznawalna, mimo że nie ma jeszcze na koncie żadnych medialnych osiągnięć. Ostatnio zaszokowała stylizacją z butami Balenciaga za trzy tysiące złotych, a teraz wzbudziła zainteresowanie zdecydowanie mniej kosztownym posunięciem. Postanowiła coś w sobie zmienić i jak w większości przypadków, padło na włosy. Tak Oliwia wyglądała zanim zapisała się na wizytę u fryzjera:

Oliwia Bieniuk zmieniła fryzurę!

Zastanawiamy się jednak, co podkusiło ją do aż tak znaczącej zmiany długości? Być może to tęsknota za zmianą, kaprys albo po prostu próba poprawienia kondycji pasm. 

Drastyczne obcięcie włosów po lecie, to czasami najlepsze, co możemy im zafundować. Wysuszone słońcem i morską lub chlorowaną wodą czasami są wręcz nie do odratowania. Dlatego wcale nie dziwi nas nowa fryzura Oliwii Bieniuk

Zdjęcie: Screen z Instastories Instagram.com/o.liwia_b.ieniuk

Do tej pory Oliwia nosiła długie włosy, które luźno opadały na ramiona. Rzadko je związywała, ale czasami kręciła na lokówkę, jak na przykład wtedy, gdy szła na bal gimnazjalny. Teraz natomiast jej włosy ledwo dosięgają ramion i najwygodniej będzie je założyć Oliwii za ucho, co widać na powyższych zdjęciach z Julią Wieniawą i Margaret. Nie możemy się oprzeć wrażeniu, że teraz jeszcze bardziej przypomina Anię Przybylską.

Jeśli wy też zastanawiacie się nad ścięciem włosów przypominamy, że po pierwsze: każda z nas może wyglądać dobrze w krótkich włosach, a po drugie pasma do ramion to najmodniejsza długość w tym roku :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/o.liwia_b.ieniuk

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lutego 2019, 22:47

Zobacz także

Nasze propozycje