Poprzedni artykuł: Pamela z Fit Lovers ma nową fryzurę! Po długich blond włosach nie ma ś... Następny artykuł: „Light rainbow” - modna koloryzacja na lato

Stało się niemożliwe! Ombre znowu wraca do łask i jest modne

Fryzury, , tagi: ombre na włosach, trendy 2019
Fanki ombre już chyba powoli zaczynały tracić nadzieję... Wreszcie jednak wydarzył się cud, bo po kilku latach wykluczenia, ten rodzaj koloryzacji ponownie wraca do łask.

Ombre miało swoje tak zwane pięć minut kilka ładnych lat temu. Po kilku nieudanych próbach powrotu, między innymi z odwróconym ombre, wreszcie udało mu się ponownie zaskarbić sobie sympatię kobiet. Wygląda na to, że jeszcze w 2019 roku ta koloryzacja ma wielkie szanse stać się jedną z tych najbardziej popularnych.

Ombre znowu jest modne!

Wcale nie dziwi nas tak duża popularność koloryzacji ombre. Jest na tyle łatwa w wykonaniu, że kobiety same zaczęły robić sobie ją w domu. Być może właśnie z tego powodu wielu fryzjerów nie przepada za nią? Cena wykonania ombre w salonie jest w dużej mierze zależna od długości włosów. Koszt takiej koloryzacji waha się zatem od 200 zł do nawet 400 zł.

Należy jednak uważać, bo ombre bardzo łatwo pomylić z przedłużonym odrostem. Jeśli jednak przyjrzymy się obu, nietrudno zauważyć jedną, znaczącą różnicę. Przedłużony odrost ma pasemka, które stwarzają pozory naturalnie rozjaśnionych słońcem kosmyków. Ombre natomiast płynnie przechodzi z jednego koloru w drugi. Na zdjęciu poniżej możecie zobaczyć przykład - po lewej przedłużony odrost, a po prawej ombre:

Zdjęcie: Pinterest.com; Pinterest.com 

Mimo że moda na tę koloryzację wraca, fryzjerzy nadal są do niej sceptycznie nastawieni i prawdopodobnie jeszcze długo nie zmienią zdania. Zobaczcie w naszej galerii kilka propozycji fryzur z gradientowym farbowaniem włosów.

Zdjęcie główne: Pinterest.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lipca 2019, 06:55

Nasze propozycje