Poprzedni artykuł: Co za wpadki! Tak fatalnych fryzur jeszcze nie widziałyśmy... Następny artykuł: Już nie opaski i nie spinki. Teraz we włosach będziemy nosić...

To koniec ery wielkich koków i ciężkich upięć! Podczas Oscarów 2017 królowały...

Fryzury, , tagi: proste włosy, Oscary
Czasami to nie dodatki, a fryzura potrafi zepsuć nawet najpiękniejszą wieczorową kreację. Ale podczas tegorocznej gali rozdania Oscarów zdecydowanie na topie były naturalne włosy.

Jak widać ten trend prężnie rozwija się na czerwonym dywanie. Gwiazdy postawiły przede wszystkim na rozpuszczone włosy. Ale obok tych naturalnie kręconych czy falowanych pojawiła się spora konkurencja. Tym razem zarówno na czerwonym dywanie, jak i podczas imprezy Vanity Fair po wręczeniu nagród, można było zauważyć również proste włosy. Wiele aktorek zdecydowało się właśnie na tego typu fryzurę i musimy przyznać, że to naprawdę idealny pomysł, zwłaszcza w przypadku kreacji, które było mocno zdobione różnymi aplikacjami.

Zobacz także:Najpiękniejsze suknie z Oscarów 2017! Która gwiazda wyglądała najlepiej?

Nie da się ukryć, że dobrze uczesane włosy to jeden z najważniejszych elementów stylizacji. Na idealnie wygładzoną fryzurę postawiła między innymi Katy Perry. Od kiedy przefarbowała się na blond, mamy wrażenie że niezależnie od tego, co zrobiłaby z włosami i tak będzie wyglądać fenomalnie. Tak też prezentowała się na imprezie Vanity Fair.

Równie pięknie wyglądała Jennifer Aniston. Mimo że od kilku lat nosi tę samą fryzurę, tym razem również nas zachwyciła. Przedziałek na środku oraz proste włosy to już chyba jej znak rozpoznawczy. 

Zobacz także: O TEJ sukni mówią wszyscy! Dakota Johnson w najgorszej kreacji na Oscarach?

A kto jeszcze postawił na prostotę? Zajrzyjcie do naszej galerii!

Zdjęcia: East News/Ons

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 13:11

Zobacz także

Nasze propozycje