Poprzedni artykuł: Olimpijski look- brazylijskie klimaty prosto z Igrzysk Olimpijskich Następny artykuł: TOP 5 z KWC: regenerujące maski do włosów w cenie do 50 zł

Oto najbardziej ekstremalna wersja syreniej koloryzacji w internecie

To się dopiero nazywa dosłowna interpretacja trendu. Koloryzacja inspirowana włosami syrenki robi furorę na Instagramie nie od dziś, ale jednej z mistrzyń balejażu i tak udało się wszystkich zaskoczyć.

O DJ Victory z Cleveland pisałyśmy już na początku maja. Amerykańska kolorystka okazała się być wybitną znawczynią nowych trendów w farbowaniu włosów, a także twórczynią oryginalnych doczepów z ludzkich włosów. Nanosi na nie bowiem prawdziwe portrety gwiazd estrady, m.in. Madonny, Prince'a, Davida Bowie, Stevie Nicks i Jima Morrisona.

Tym razem sławna kolorystka postanowiła po swojemu zinterpretować modę na tzw. mermaid hair, czyli koloryzacje zainspirowane Małą Syrenką. Na doczepach stworzyła najprawdziwszy w świecie portret Arielki. Kolorystyka portretu może i jest mało subtelna i nie do końca oddaje jakość disneyowskich filmów animowanych, ale raczej trudno nie docenić zaangażowania DJ Victory.

Dotychczas włosy w stylu Małej Syrenki sprowadzały się po prostu do koloryzacji w pastelowych odcieniach różu, fioletu, błękitu i zieleni czy też w barwach nasyconej fuksji i granatu bądź po prostu tylko i wyłącznie w odcieniu fioletu. Syrenie koloryzacje miały tworzyć iście oceaniczny efekt. To, co zrobiła DJ Victory, zdaje się jednak pobijać wszystko. Choć spójrzmy prawdzie w oczy – z portretem disneyowskiej księżniczki na włosach raczej nie pokazałybyśmy się światu.

@heidiyoakumhair is the prettiest mermaid in the sea photo and curl work by @dancinwithscissors

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Diemer (@annadiemerhair)

Fot. Instagram.com/djvictory

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:00

Zobacz także

Nasze propozycje