Poprzedni artykuł: Paul Mitchell NEURO™ - styl zaczyna się od tego co jest w środku! Następny artykuł: Masz cienkie włosy? Nie przejmuj się! To 3 najlepsze fryzury na lato,...

Palette Intensive Color Crème z formułą Ultimate Keratin

Fryzury, , tagi: Palette
Aby zapewnić włosom długotrwałą intensywność koloru, eksperci Schwarzkopf&Henkel stworzyli formułę pielęgnacyjną Ultimate Keratin w farbach Palette, która wnika głęboko we włosy zamykając w ich wnętrzu intensywną barwę!
Palette Intensive Color Crème

W nowej palecie kolorów Intensive Color Crème znajdziemy 28 intensywnych odcieni: od Ultrapopielatego Blondu, poprzez Intensywną Czerwień aż do Granatowej Czerni – każdy z nich sprawi, że pozostawimy po sobie niesamowite wrażenie! A to jeszcze nie wszystko. Gama obejmuje również sześć odcieni, inspirowanych najnowszymi trendami: trzy świetliste blondy, stworzone w hołdzie wszechobecnej w tym sezonie fascynacji jasnymi włosami oraz trzy zmysłowe, pełne namiętności brązy.

Dwa spośród nowych odcieni blond – Lśniący Waniliowy Blond i Świetlisty Różany Blond rozjaśniają włosy nawet do 5 tonów; Chłodny Platynowy Blond to oszałamiający odcień blondu który z pewnością pomoże wyróżnić się z tłumu. Trzy nowe, ciemniejsze kolory – Rozkoszna Karmelowa Czekolada, Intensywny Czereśniowy Brąz i Połyskująca Ciemna Czekolada – ukoją zmysły intensywnie nasyconymi barwami.

Wszystkie odcienie pozwalają uzyskać do 100% pokrycia siwych włosów oraz intensywny kolor i odżywienie, które zapewnia zawartość formuły Ultimate Keratin, zachwycając również nowoczesną szatą graficzną, która przyciąga uwagę konsumentów.

W gamie Palette dostępnych jest 6 sublinii, wśród których każda kobieta znajdzie produkt idealny dla siebie i odpowiadający jej aktualnym potrzebom związanym z koloryzacją włosów. Trzy z nich są dostępne w nowej szacie graficznej. Palette Color Shampoo - szampon koloryzujący wzbogacony formułą z olejkiem arganowym - łagodną koloryzację, która pielęgnuje włosy i zapewnia im promienny blask aż do 24 myć. W linii produktów do trwałej koloryzacji znajdziemy Palette Permanent Natural Colors z odżywczą formułą łączącą 4 olejki i olejek jojoba z pigmentami koloru - aby zapewnić ochronę, intensywną pielęgnację i głęboki kolor o naturalnych refleksach, jak również wspomnianą wcześniej Palette Intensive Color Creme z formułą Ultimate Keratin.

Ceny:

Palette Intensive Color Creme – 13,99zł

Palette Permanent Natural Colors - 13,99zł

Palette Color Shampoo - 13,99zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2020, 14:29

Nasze propozycje