Poprzedni artykuł: Włosy a'la "Spice Girls" to gorąca koloryzacja na jesień. Będzie hitem... Następny artykuł: Mydło do włosów w kostce trafi do Rossmanna! Kosztuje niewiele, a zast...

Pamela z duetu 'Fit Lovers' zrobiła sobie trwałą? W kręconych włosach wygląda zupełnie inaczej

Fryzury, , tagi: Fit Lovers
Zmiana fryzury Pameli z duetu "Fit Lovers" to najbardziej spektakularna metamorfoza tego lata. Jednak o wiele ciekawszy jest sposób, w jaki udało jej się uzyskać taki efekt.

Żadna polska gwiazda nie miała jeszcze takiej fryzury. Czyżby Pamela z "Fit Lovers" wyznacza trendy włosowe? Nie mamy co do tego wątpliwości! Mimo to, tak odważnej decyzji chyba jeszcze nigdy nie podjęła. YouTuberka zdecydowała się pożegnać z prostymi włosami.

Pamela z "Fit Lovers" ma afro loki!

W ostatnim czasie wiele gwiazd decyduje się na drastyczną zmianę fryzury. Do tego zacnego grona dołączyła również Pamela z" Fit Lovers". Gwiazda programu "Ameryka Express" zaskoczyła fanów metamorfozą. Jeszcze nikt nie widział jej w takim uczesaniu!

Pamela zawsze lubiła eksperymentować z wyglądem. Najczęściej zmieniała fryzurę, co jednak nie wyszło jej na dobre. Sama przyznała, że te wszystkie decyzje bardzo zniszczyły jej włosy. Zaczęła więc doczepiać u fryzjera dodatkowe pasma, aby zagęścić i przedłużyć te naturalne. Bardzo chwaliła sobie metodę Mini Bondes. Całkiem niedawno postanowiła jednak odpocząć od doczepów, a naturalne mocno obcięła. Na Instagramie chwaliła się bardzo krótką fryzurą, idealną na wakacje. Najwidoczniej znowu zapragnęła zmiany, bo po prostych włosach nie ma śladu.

Takiego efektu nie da się jednak osiągnąć zwykłą lokówką czy wałkami. I wcale nie znaczy to, że Pamela poddała się trwałej ondulacji. Trend, na który postawiła, szturmem zdobył ulice Londynu, a teraz również powoli zadomawia się w Polsce. Taką burzę syntetycznych kędziorów, tak zwanych afro loków, można uzyskać wyłącznie u fryzjera.

Jak robi się syntetyczne loki czyli afro loki?

Loki afro to włosy doczepiane. Zaskoczone? Tak, my również byłyśmy, kiedy po raz pierwszy to usłyszałyśmy. Naturalne pasma są chowane w taki sposób, aby były niewidoczne. Wszystko wygląda tak, jakby na naszą głowę nakładano zupełnie nowe włosy.

Co więcej, afro loki można doczepić do każdego rodzaju włosów - niepodatnych na kręcenie czy falowanie, cienkich, zniszczonych, słabych, wrażliwych. Tego rodzaju kędziory nie obciążają naturalnych włosów. Jest wręcz odwrotnie, bo pozwalają im swobodnie rosnąć

Zabieg trwa około trzech godzin i może być idealnym rozwiązaniem chociażby po nieudanym cięciu. Afro loki dają szansę na regenerację naturalnych włosów. Tego rodzaju doczepy specjaliści polecają nawet kobietom, które cierpią na łysienie plackowate czy androgenowe.

Jest to zupełnie nieinwazyjna metoda doczepiania włosów bez użycia keratyny, ringów, kleju. Nie używa się tutaj żadnej chemii. Założenie afro loków kosztuje około 400-600 zł. Efekt nie utrzymuje się zbyt długo. Burzą loków możemy cieszyć się do siedmiu tygodni. Warto jednak zadbać o specjalną pielęgnację, która pozwala przedłużyć ten efekt jednak nawet do 11 tygodni.

Skusiłybyście się na tak odważną fryzurę? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/pamelastefanowicz

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 22:39

Nasze propozycje