Poprzedni artykuł: Nowe maski do włosów Kevin Murphy - ANGEL.MASQUE i HYDRATE-ME.MASQUE Następny artykuł: Kérastase Discipline - pełna wolność włosów dzięki ich pełnej kontroli

Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosów

Borykasz się z wypadającymi włosami? Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosów będzie ratunkiem dla Twoich włosów!

Poznaj nową, niezwykłą kolekcję przełomowych produktów: Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosów. To system pielęgnacji w 4 krokach, który chroni przed utratą włosów, z powodu ich łamliwości. Nowa kolekcja pozwoli uzyskać efekt łatwo rozczesujących się włosów w zaledwie 2 tygodnie.Kolekcja Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosów, obejmująca szampon, odżywkę, maskę i błyskawiczny tonik wzmacniający, pomaga chronić wnętrze włosów, sprawiając, że stają się one mocne od nasady po same końce, a w rezultacie bardziej odporne i pełne blasku. Dzięki temu problem wypadania włosów praktycznie znika.

Pantene Pro-V

Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosów – Szampon (cena - 11,99zł/200ml)

Wyjątkowa formuła zawierająca nowy kompleks EDDS wzmacniający włosy na całej długości – od nasady po same końce, opracowany przez naukowców Pantene Pro-V Hair Research Institute. Kompleks pomaga utrzymać integralność struktury włosa w jego wnętrzu – strefie najbardziej narażonej na uszkodzenia, redukując w ten sposób wypadanie włosów.

Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosów – Odżywka (cena - 11,99zł/250ml)

Przeznaczona do codziennego stosowania odżywka chroni włosy na całej długości, zwiększając ich odporność na łamanie i wypadanie.

Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosów – Maska Intensywne Wzmocnienie (cena - 21,99zł/200ml)

Dwuminutowa maska, przeznaczona do stosowania jako intensywna kuracja, o łatwej do spłukiwania formule, sprawia, że włosy stają się 10 razy odporniejsze² na wypadanie. Maskę należy stosować w zależności od potrzeb włosów, średnio raz w tygodniu.

Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosów – Błyskawiczny Tonik Wzmacniający (cena - 21,99zł/95ml)

Kuracja w postaci toniku bez spłukiwania dodatkowo wzmacnia włosy, chroni je przed wypadaniem oraz zwiększa objętość fryzury nawet o 40%. Zawiera witaminę B3 i prowitaminę B5, które wnikają głęboko do wnętrza włosów. Tonik stosuje się po każdym umyciu włosów, równomiernie wmasowując go w ich nasadę przed modelowaniem.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 grudnia 2019, 14:51

Nasze propozycje