Poprzedni artykuł: Pasemka w stylu lat 90. wyparły nawet nowoczesny balayage. Wyglądają s... Następny artykuł: PANTENE PRO-V HAIR BIOLOGY - te produkty zaspokajają potrzeby włosów w...

Te pasemka wyglądają na włosach jak pocałunek słońca. Uwielbiamy golden hour highlights!

Fryzury, , tagi: pasemka, trendy 2019
Rozświetlają cerę, odejmują lat oraz optycznie dodają objętości - mowa o pasemkach, które stają się coraz bardziej popularne. Szczególnie ta wersja będzie teraz bardzo modna.

Mimo że światowej sławy fryzjerzy już od kilku sezonów usilnie promują pasemka jako hitową koloryzację, kobiety nadal zdecydowanie częściej wybierają ombre. Końcówka 2019 roku należy jednak bezapelacyjne do rozjaśnień na całej długości włosów. Zdążyły one już nawet zyskać całkiem instagramową nazwę - golden hour highlights

Pasemka golden hour highlights

Pojęcie "golden hour" używane jest najczęściej w fotografii. Oznacza czas podczas wschodu i zachodu słońca. Osiąga ono wówczas taki punkt na horyzoncie, że wszystko rozświetla się w przepięknych kolorach o złocistej tonacji. Tak niezwykły moment trwa tylko chwilę, ale najpiękniej prezentuje się oczywiście latem.

Ten sam efekt mają zapewnić pasemka o tej nazwie. Kolorystka SCK Salon, Melissa Pecoraro uważa, że jest to jeden z największych trendów włosowych tej jesieni i wyjaśniła serwisowi popsugar.com, jak dokładnie go uzyskać. Niektóre z was mogą być niepocieszone, ale niestety innej drogi niż ta do fryzjera nie ma.

Uświadomienie sobie, jak wygląda sam proces uzyskiwania tych złocistych jak słońce pasemek pozwoli zrozumieć, dlaczego z rozjaśniaczem nie ma zabawy i warto oddać się w ręce profesjonalistów. Tym bardziej, że efekt pocałunku słońca bardzo trudno osiągnąć zarówno samodzielnie, jak i z pomocą koleżanek.

Aby uzyskać takie rozświetlenie włosów, pasemka robi się możliwie blisko skóry głowy tuż przy twarzy, a im dalej, tym linię rozjaśniania opuszcza się coraz niżej - tłumaczy Melissa Pecoraro.

Jedyny minus tych złocistych pasemek dotyczy podstawowego koloru włosów. Najlepiej sprawdzą się blondy i brązy, bo w takiej wersji mogą podobać się najbardziej. Jesteśmy jednak przekonane, że wśród miłośników pasemek, znajdą się również wielbiciele kontrastów. Tym bardziej, że styl lat 90. powraca również w tym temacie - taką wersję pasemek nosi już Kim Kardashian. Tymczasem w naszej galerii możecie zobaczyć, jak prezentują się golden hour highlights. 

Zdjęcie główne: Pinterst.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 19:44

Nasze propozycje