Poprzedni artykuł: Julia Wieniawa przeszła metamorfozę! W tej fryzurze wygląda jak nie z... Następny artykuł: Już nie tylko balsamy do ust! Popularna marka wprowadza także kosmetyk...

Uwielbiany przez gwiazdy stylista fryzur spalił sobie włosy!

Nawet profesjonaliście może się to przydarzyć! Stylista fryzur Patryk Domański pokazał, jak dramatycznie skończyło się dla niego rozjaśnianie włosów.

Patryk Domański to ulubieniec gwiazd! Wiernymi klientami tego specjalizującego się w tworzeniu peruk stylisty fryzur jest między innymi Patricia Kazadi, Dawid Kwiatkowski, Red Lipstick Monster i Sarsa. Żeby przekonać się, jak dobry w swoim fachu jest Domański, wystarczy zobaczyć, jak w stworzonych przez niego perukach wyglądały Marcelina Zawadzka, Julia Wieniawa czy Angelika Mucha. Okazuje się jednak, że nawet takiemu profesjonaliście może się zdarzyć fryzjerska wpadka...

Fot.: Instagram

Zobacz także: Renata Kaczoruk zdecydowała się na drastyczną metamorfozę i... została platynową blondynką!

Znany fryzjer zniszczył sobie włosy!

Domański ma naturalnie dość ciemne włosy, ale świetnie prezentuje się w platynie. Patryk regularnie rozjaśnia sobie włosy i - jak można się domyślić - nie służy to za bardzo ich zdrowiu. Jednak efekty ostatniego tlenienia włosów były dla Patryka Domańskiego po prostu dramatyczne. Osłabione ostrą chemią pasma zaczęły się kruszyć i odpadać! Co ciekawe, Patryk zareagował na tę sytuację zaskakująco spokojnie. Mało tego - wykorzystał swoje przykre doświadczenie, żeby... zareklamować wytwarzane przez siebie peruki.

Właśnie dlatego zachęcam to używania peruk - powiedział stylista na Stories, odrywając sobie końcówki spalonych włosów.

Fot.: Instagram

Zobacz także: Utleniłaś włosy? Jeśli nie chcesz, żeby wyglądały jak ryżowa szczotka, musisz zrobić te 3 rzeczy!

Radzilibyśmy Patrykowi posłuchać własnej rady i zamiast męczyć swoje naturalne włosy kolejnymi ekstremalnymi zabiegami, po prostu nosić którąś ze swoich peruk. ;-)

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 05:31

Zobacz także

Nasze propozycje